Bekarlığın 6 eğlenceli yanı

Bekarlığın 6 eğlenceli yanı

"Bekarlık harikadır ve hep böyle kalın" demiyoruz. Sadece "Hayatınızda uzun süreli bir ilişki yok ya da bekarsınız diye üzülmeyin! Bu hayatın sonu değil" demek istiyoruz. Bu durumun tadını çıkarın.

Şöyle düşünün: Yanınızda sürekli horlayan bir şeylerden şikayet eden yiyip içtiğinizi takip eden sevmediğiniz alışkanlıkları olan biri yok! Kararlarınızı tek başınıza alabiliyor arkadaşlarınızla bol bol zaman geçirebiliyor özgürce flört edebiliyorsunuz...

1/ 8
Bekarlığın 6 eğlenceli yanı

1. Akşam yemeğinde sadece salata kahvaltıda pizza yiyebilirsiniz

Tabii bu verdiğimiz örnekleri siz kahvaltı ve akşam yemeklerinde sevdiğiniz diğer yiyeceklerle değiştirebilirsiniz. Bazı geceler canınız sadece tost yemek isteyebilir akşam yemeklerinde. Yanında da bir bardak çay… Bazı sabahlar akşamdan kalan pizza dilimleriyle kahvaltı etmek isteyebilir canınız.

Ama bir başkasıyla sürdürülen müşterek hayatta her zaman sadece kendi zevklerinize hitap eden türde yemekler yeme özgürlüğüne sahip değilsiniz. Yalnızsanız istediğiniz her şeyi istediğiniz her yerde istediğiniz zaman hiç kimse size “neden” diye sormadan yiyebilirsiniz.

2/ 8
Bekarlığın 6 eğlenceli yanı

2. Yatağın tek tarafına mahkum değilsiniz

Bekarsanız yatağınız yalnızca size aittir zaman zaman biriyle paylaşmanız gerekmediği sürece. İster sağ tarafınızdan isterseniz de sol tarafınızdan kalkabilirsiniz. Üstelik bütün yastıklar da sizin kullanımınızda. Yanınızda horlayan biri de yok!

3/ 8
Bekarlığın 6 eğlenceli yanı

3. Özgürce flört edebilirsiniz

Hayatınızda bir ilişkiniz yoksa ya da evli değilseniz beğendiğiniz erkekle flört etme özgürlüğünüz var demektir. Çapkın göz kontakları kısa bakışmalar tanışmalar ve … İstediğiniz her zaman yeni insanlarla tanışıp yeni bir flört edinmeye hazırsınızdır! Gözünüz size beğeniyle bakan gözlere açıktır.

4/ 8