Birbirinize yakınlaşmanın en iyi yolları

Birbirinize yakınlaşmanın en iyi yolları

Birbirinize yakınlaşmak için uzun ilişki konuşmaları yapmak yerine birlikte daha çok vakit geçirmelisiniz.

Çok işi olan bir kadınsınız, bunu anlayabiliyoruz. Her ne kadar erkek arkadaşınızla yakınlaşma fikri teoride cazip gözükse de yoğun bir günün ardından her ikinizin de en son istediği şey ilişkiniz üzerinde kafa patlatmak.

Ancak erkek arkadaşınızla İletişim kurmak bu kadar zor değil. Psikolog Yvonne Thomas, erkek arkadaşınıza yakınlaşmak İçin çok fazla zaman, para harcayıp organizasyonla uğraşmanıza gerek kalmadan birçok yol bulabileceğinizi belirtiyor.

İşte erkek arkadaşınızla şu anda olduğunuzdan daha da çok yakınlaşabilmeniz için yapabilecekleriniz…

1/ 12
Birbirinize yakınlaşmanın en iyi yolları

1. Rahatlayın, işten sıyrılıp eğlenebilmek için kendinize bir içki saati ayırabilirsiniz. Bu bir kadeh şarap ve yanında peynir tabağı kombinasyonu ve beş dakikalık birbirinize sokulma seansı şeklinde olabilir. Paylaşılan bu anlar erkek arkadaşınızla uyum içerisinde olmanızı sağlayacaktır.

2. DJ'lik yapın. Bazı şarkılar size belli insanları hatırlatır. Erkek arkadaşınızın aklında yer etmek için tüm zamanların en sevdiğiniz şarkılarını bir araya getirin ve onun da aynı şeyi sizin için yapmasını isteyin.

3. Yemeği beraber hazırlayın. Bu aktivite birbirinizle daha rahat sohbet etmenizi sağlayacaktır. Birçok işi aynı anda yaptığınız için diyalogunuz mutlaka bir anlam taşıma baskısı altında kalmadan kolayca akıp gidecektir.

4. Birlikte duş alın.

2/ 12
Birbirinize yakınlaşmanın en iyi yolları

5. Ona küçük bir hediye verin. Eğer bir dükkanda kasa sırası bekliyorsanız ve tam o sırada küçük ama onun beğeneceği tarzda bir hediyelik eşya görürseniz (örneğin bir Homer Simpson şişe açacağı) mutlaka alın! Bu küçük sürprizler ona her zaman aklınızda olduğunu gösterir.

6. İşiyle ilgili bir davette ona eşlik edin. Kabul ediyoruz, bu aktivite birlikte bir akşam geçirmenin en heyecanlı yolu değil. Ancak iş arkadaşlarıyla içeceğiniz bir içkİ veya şirket partisine gitmek sizi onun dünyasına sokar ve ona destek olduğunuzu gösterir. Ayrıca, artık size işle İlgili hikayeler anlattığında çevresindeki kişilerin yüzlerini gözünüzde canlandırabileceksiniz.

7. Her ikinizin de başarısız olduğu bir dersi birlikte alın. Erkek arkadaşınızın kilden bir şeyler yapmaya çalışmasını, hamur yoğurmasını veya Almanca konuşmaya uğraşmasını seyretmek ne kadar komik olur bir düşünsenize.

3/ 12
Birbirinize yakınlaşmanın en iyi yolları

8. Yatakta kahve İçin. Son dakika hazırlanmak için acele edeceğinize, saatinizi biraz daha erkene kurup o artan zamanda sabah kahvenizi çarşaflar arasında sevdiğiniz kişiyle içebilirsiniz.

9. Ona kafa masajı yapın. Bu sadece onu harika hissettirmekle kalmaz. Aynı zamanda kafası kucağınızdayken siz de bundan çok zevk alırsınız.

10. İlkleri paylaşın. İstiridye yemeyi veya kaykay yapmayı deniyor olabilirsiniz. Birlikte yeni bir şeyleri deniyor olmak İlişkinize bir enerji patlaması yaşatacaktır.

11. Tropik bir tatildeymişsiniz gibi davranın. Sıcak bir günde kendinize birer tane meyveli-buzlu kokteyl yapın, plaj sandalyelerini ön bahçeye atın ve havuz kenarındaymışsınız gibi davranın.

12. Bir proje üstünde birlikte çalısın. Beraber çalıştığınız bir partneriniz varsa bir işi başarmak daha kolaydır. Eğer erkek arkadaşınızla birlikte çalışırsanız kafanızdaki senaryoyu yazmak veya beş kilo vermek sizin için daha kolay olacaktır.

4/ 12