Boyfriend gömlek nasıl giyilir?

Boyfriend gömlek nasıl giyilir?

Üzerimize bir beden büyük geliyormuş gibi duran gömlekler, özellikle de beyaz olanları artık her yerde görmeye alıştık. Bol pantolonların, taytların, şortların üzerine giyilen ve hatta içine hiçbir şey giymeden elbise gibi de kullanılabilen bu gömlekler çok çeşitli stil alternatifleri sunuyor!

1/ 7
Boyfriend gömlek nasıl giyilir?

Boyfriend gömlekler nasıl giyilmeli?

Boyfriend gömlekler herkesin rahatlıkla takip edebileceği ve üstelik çok da rahat olan bir trend. Üstelik hem klasik tarza hem spor tarza, üstelik de bohem tarza rahatlıkla adapte edebileceğiniz birçok şekli ve modeli mevcut.

Ekose gömlekleri dar kot pantalonunuzun üstüne giyebilir, gömleği pantolunuzun içine sokarak sıkı kalçalarınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Gömleğin kollarını kıvırmayı

2/ 7
Boyfriend gömlek nasıl giyilir?

Örneğin, rahatlığından ve konforundan yararlanmak isteyen bayanlar, kot
şortlarını bu gömleklerle tamamlayabilirler. Rihanna da bu akımın sıkı takipçilerinden.

Neredeyse her hafta onu üzerinde kocaman bir gömlekle
yakalamak mümkün. gömleğin altına giyeceğiniz minicik kot şort ve düz spor ayakkabılarla rahat ve sportif bir şıklık yakalayabilirsiniz. Kolunuza sütyeninizin tonlarında büyük ahşap bileziklerden takın.

3/ 7
Boyfriend gömlek nasıl giyilir?

Ya da Rachel Bilson gibi gömleğinizi kot pantolon ve topuklu ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Çok daha sade ve yalın görünen Bilson, üzerine daha
iyi oturan gömlekleri tercih ediyor. Son sezonda sadeliğin bir göstergesi olan
hobo çantasını da yanından eksik etmeyen Rachel Bilson'ın tarzını biz çok tuttuk.

4/ 7