Böyle formda kalıyorlar

Böyle formda kalıyorlar

Onlar gösteri dünyasının güzellikleriyle göz kamaştıran ünlüleri. Formda kalma ve güzel görünme sırlarını hayranlarıyla paylaştılar. Bazılarının yöntemleri son derece kolay ve sıradan. Ama bazılarının güzel görünmek ve genç kalmak için uyguladıkları yöntemler kelimenin tam anlamıyla dudak uçuklatıcı.

1/ 34
Böyle formda kalıyorlar

İŞTE PÜRÜZSÜZ CİLDİMİN SIRRI
Müzik dünyasına adım attığı ilk günden beri bütün dikkatleri üzerine çekmeyi bildi Lady Gaga. Hem sahne şovlarıyla hem de eşi benzeri olmayan giysileriyle.

25 yaşındaki yıldız yine yapacağını yaptı, yumuşak ve pürüzsüz cildinin sırrını açıklarken de 'bombayı patlattı.'

2/ 34
Böyle formda kalıyorlar

Yaşamı sürekli konserler, turneler, albüm kayıtları, klip ve fotoğraf çekimleri arasında geçen Lady Gaga bütün bu koşturmaya rağmen bir bebek gibi pürüzsüz ve yaşından çok daha canlı görünen cildinin sırrını açıkladı.

Herkes bu kadar çok para kazanan bir yıldızın güzelliğini korumak için binlerce dolarlık kremler kullandığını düşünebilir. Oysa söylediğine göre Lady Gaga'nın ışıl ışıl cildinin sırrı çok basit: Ispanak ve bol bol orgazm olmak.

3/ 34
Böyle formda kalıyorlar

Elle dergisinin Ocak 2012 sayısına kapak kızı olan Lady Gaga, sebze sularından özellikle de ıspanaktan hiç vazgeçmediğini söyleyerek "Ama uyguladığım sebze diyeti işin sadece küçücük bir parçası. Cildimin bu kadar taze görünmesinin nedeni bol bol orgazm olmak" diye konuştu.

4/ 34