Bu setle kilonuzu kontrol edin

Bu setle kilonuzu kontrol edin

Türkiye’de ilk kez Kütahya Porselen ve Banu Kazanç iş birliğiyle geliştirilen özel tasarım sağlıklı beslenme tabak serilerinin basın lansmanı Güral Sapanca Hotel’de yapıldı. Basın toplantısında Sema Güral Sürmeli ve Banu Kazanç tek kişilik Sağlıklı Beslenme Seti’ni basın mensuplarına tanıttılar.Sağlıklı Beslenme Seti ile beslenme alışkanlığınız siz fark etmeden değişiyor.

Beslenme Uzmanı & Diyetisyen Banu Kazanç ve Kütahya Porselen işbirliğiyle geliştirilen özel tasarım altın ve platin iki farklı renk seçeneğinden oluşan Kütahya Porselen Sağlıklı Beslenme Seti, hem bilinçli beslenmenin hem de fark etmeden kilo vermenin püf noktalarını öğrenmenizi sağlıyor.

1/ 8
Bu setle kilonuzu kontrol edin

Tabak boyutunu küçült kilonu kontrol et

Tabak boyutunun küçülmesi daha az kalori almamızı sağlıyor. Yiyeceklerin miktarına önce gözlerimizle karar veriyoruz. İki farlı tasarımdan oluşan Kütahya Porselen Sağlıklı Beslenme Seti ile tabak boyutunu küçülterek öğünlerinizde yiyeceklerinizi yeterli miktarda tüketmenizi ve porsiyon kontrolü yapmanızı sağlayacak. Büyük tabaktaki küçük porsiyon yerine, küçük tabaktaki büyük porsiyon algısı doymamızı da etkiliyor. Küçük tabak seçimi ile kendimizi tok hissetmenizin yanı sıra, daha az yemek yediğiniz halde beyninizi daha fazla yemek yediğine inandırmanız da mümkün olacak.

2/ 8
Bu setle kilonuzu kontrol edin

Fark etmeden yiyecekleri belirli miktarda tüketin

Meyve, et, peynir gibi yiyecekleri göz kararı tüketmek, kaç gram oldukları konusunda fikir sahibi olmamak, sağlıklı beslenmeyi etkileyen ve diyetleri bozan temel nedenlerden biridir. Kütahya Porselen Sağlıklı beslenme Seti ile kısıtlılık duygunu yaşamayacak ve bilinçli olarak istediğiniz kadar yiyebileceksiniz.

3/ 8
Bu setle kilonuzu kontrol edin

Beslenme dengeli olmalı

Dengeli beslenmek için günlük olarak her besin grubundan tüketilmesi gerekiyor. Sağlıklı Beslenme Seti’nde ayrıca hangi yiyeceklerin hangi yiyeceklerle yenilmesi gerektiğini öğrenerek vücudunuzun gün içerisinde ihtiyaç duyduğu tüm besinlerden gerekli miktarda alabileceksiniz.

4/ 8