Bu sezon yine moda Bluekey !

Bu sezon yine moda Bluekey !

Türkiye’de olduğu kadar yurt dışında da çocuk giyim modasına yön veren Bluekey, büyükleri bile kıskandıracak güzellikteki Sonbahar – Kış 2012 koleksiyonunu Türkiye ve dünya genelinde 240 satış nokasında minik modaseverlerin beğenisine sunuyor. Çocukları karakterlerin esaretinden kurtarıp kendi kahramanları olmalarını sağlamak için Türk ve Hollandalı tasarımcılar aylar süren çalışmalar sonucuna hazırladığı koleksiyon 600 modelden oluşuyor.

1/ 7
Bu sezon yine moda Bluekey !

Çocukların rahatlığı, sağlığı ve özgürlüğü için özgün koleksiyonlar hazırlayan Bluekey, yeni sezonda küçük beylere yeşil, lacivert, kırmızı, petrol ve kahverengi tonlarında modanın şıklığını yaşatacak. Fuşya, narçiçeği ve safran tonlarındaki Bluekey ürünleri küçük hanımların gözdesi olacak. Oldukça zengin bir ürün karmasına sahip olan Bluekey’in, kış ayları için hazırladığı kalın triko hırkalar, polar astarlı pantolonlar ve birbirinden şık mont ve kaban grubu ile çocuklar bu kış üşümeyecekler.

2/ 7
Bu sezon yine moda Bluekey !

Rahatlığın ön planda olduğu özgün tasarımları ile çocukların da en az ebevynleri kadar şık olabilmesi ve birbiriyle uyumlu giyisiler giymelerini sağlayan Bluekey, yeni koleksiyonu ile çocuk modasına yön vermeye devam ediyor.

3/ 7
Bu sezon yine moda Bluekey !

4/ 7