Burcunuza göre gelinlik modelleri

Burcunuza göre gelinlik modelleri

Burcunuza göre gelinlik modelleri

Burçlar hayatımızın her alanına etki eder de gelinlik seçimimize etmez mi? Duygusal yengeçlerin romantik modellerinden, akreplerin çekiciliğine gelinlik modellerini sizin için yorumladık.

1/ 14
Burcunuza göre gelinlik modelleri

Koç Burcu

CESUR VE DİNAMİK

Genel olarak koçlar, herkesin kurduğu beyaz gelinlik hayallerine uzaktırlar. Yenilikçi ve modern bir görüntü severler. Seksi bir tarzları vardır ve bunu da gelinliklerine yansıtmak isterler. Gelinliklerinde bedenin üst kısmı vurgulanabilir. Omuzları geniş olduğundan, ince spagetti askılar, küçük taşlarla bezeli askılar veya korsaj harika olur. Boyun kısmında inciler, dantel, güpür bağcıklar cesur stillerini destekler. Koçlar saç detaylarıyla ve makyajlarıyla istedikleri dinamik görüntüyü rahat sağlarlar. Saçınıza tutturulan bir tüy, değişik bir taç veya farklı bağlanan bir tül, duvakla farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

2/ 14
Burcunuza göre gelinlik modelleri

Boğa Burcu

RAHAT GELENEKSELLİK

Geleneksel çizgiler boğa kadını için önemlidir. Dokunma duyuları çok gelişmiş olduğundan ipek şifonlar,ham ipekler,organzalara

bayılırlar. Pütür pütür, derilerini rahatsız edecek gelinliklerden uzak dururlar. Sade dokunuşlar, süslenmemiş ve fazla özenilmemiş gibi gözüken, kolsuz ve askısız gelinlikler onlar için idealdir. Elde taşınacak taze çiçekler ya da annelerinden kalan bir kolye, küpe gibi yadigar eşyalar güzelliklerini tamamlar. Omuz ve boyunda inciler, mücevherler olmalıdır. Gelinlikte bej, karamel, bronz tonları tercih edebilirler. Boyun bölgenizi ince gösterecek yüksek ve etkili topuzlar güzelliğinize güzellik katar. Dantelli duvaklar vazgeçilmezleri olabilir.

3/ 14
Burcunuza göre gelinlik modelleri

İkizler Burcu

KARIŞIK VE DEĞİŞKEN


İkizler gelinini, geleneksel bir evlilik kıyafeti içinde göremezsiniz. Yumuşak akan bir kumaş onların güzelliklerine rahat bir konfor katar. Dökümlü kumaşlarla yapılan egzotik deneyimler, kat kat drapeli gelinlikler onları mutlu edebilir. Kollar, omuzlar ve göğüs bölgesi çok kapanmamalı ve açıkta kalmalıdır. Ayrıca ellerini kullanmakta usta olan bu burcun insanları dantel veya şifon bir eldivenle, rahat şıklıklarına farklı bir tarz katabilirler. Diz boyu balon etekleri, ince tüy tüy askılı üstleri, mini gelinlikleri, kısa duvaklarla süslemeye bayılırlar. Beyaz ve kırık beji tercih edebilirler.

4/ 14