Çocuklar bu bahar rengarenk bir dünyaya davetli

Çocuklar bu bahar rengarenk bir dünyaya davetli

Çiçek kokularının ve çekingen güneşin yavaş yavaş kendini hissettirdiği ilkbahar, çocukların dünyasına yepyeni renkler ve farklı bir atmosfer kazandırıyor. Renklizebra.com, çocuğunuzun hem odasına hem de gardırobuna Room Seven ve Oilily’nin yepyeni ilkbahar/yaz 2013 koleksiyonlarıyla baharın neşesini, fantastik bir dünyanın enerjisini taşıyor. Çocuklarınızın hayal gücünü mutlulukla renklendiriyor…

1/ 14
Çocuklar bu bahar rengarenk bir dünyaya davetli

Çocuklar bu bahar, tavşanlar, sincaplar, filler, zürafalar ve daha birçok hayvanın bir arada yaşadığı rengarenk ve farklı bir harikalar dünyasına davetli… Renklizebra.com’da satışa sunulan ürünler, tasarımları ve renkleriyle çocukları için sıra dışı ve farklı seçenekler arayanlara çok özel alternatifler sunuyor. Bahar ve yaz sezonuna özel yepyeni koleksiyonlarıyla Room Seven ve Oilily markasının ürünleri, Renklizebra.com’da çocuğuna renkli, hip ve tarz tasarımlar hediye etmek isteyen anne-babaları bekliyor.

2/ 14
Çocuklar bu bahar rengarenk bir dünyaya davetli

Sevimli, neşeli, rengarenk, biraz retro, biraz da vintage

Renklizebra.com’da yepyeni koleksiyonundan ürünler bulabileceğiniz Room Seven, bu ilkbaharda çocuklar için geniş bir ev ve aksesuar koleksiyonu sunuyor. Erkek çocuklar için hazırlanan “On the Farm” temasında mavi, yeşil, kırmızı renklerde yatak takımları yer alıyor. Çiftçi ailesi, traktör, at, inek, ahır ve sebze tezgahları yastıklar ve yorganlarla çocukların yataklarını süslüyor. Yine erkek çocuklar için hazırlanan “Western” temasında ise kırmızı, beyaz, mavi ve kahverengi renkler göze çarpıyor. Kızlar ise tavşanlar ve sincaplarla dolu rengarenk bir dünyaya davetliler. Minikler için olan bu temada pembe ve açık mavi renkler bulunuyor. Ayrıca kız çocukları için, geçmişi hatırlatan özel detaylara sahip, canlı renklerin kullanıldığı yorganlar, gecelikler, yastıklar ve çantalar da yer alıyor. Daha büyük kız çocukları için ise sarı, açık mavi, pembe ve beyaz gibi canlı yaz renklerinde bol çiçekli ve kuşlu tasarımlar da bulunuyor. Room Seven’ın yepyeni koleksiyonunda hepsi canlı, neşeli renklerde retro tarz elbiseler, tişörtler, etekler, jarse elbiseler ve hırkalardan oluşan hip ve tarz modeller yer alıyor.

3/ 14
Çocuklar bu bahar rengarenk bir dünyaya davetli

Oilily’nin harikalar dünyası Renklizebra.com’da

Çocuklar bu bahar, bir kere ziyaret edenlerin bir daha ayrılmak istemeyecekleri Oilily Harikalar Dünyası’na davetli. Parlak renklerin bulunduğu Oilily’nin harikalar dünyasında her şey mümkün ve hiçbir şey mantıklı değil. Oilily’nin harikalar dünyasında görülecek ve keşfedilecek çok şey var. Tavus kuşu tüylerinden oluşan palmiyeler, sarı kaplumbağalar, uçan hipopotamlar, pozitif enerji saçan taze ve parlak çiçekler ve hayal gücünü coşturan birçok yaratıcı ve sürpriz karakterler. Oilily’nin yepyeni yaz koleksiyonu harika zıtlıklarla dolu. Parlak renkler ve pastel tonlar serpiştirilmiş detaylar ve eşsiz tasarımlar göz alıcı bir güzelliğe sahip. Koleksiyonda, gül baskıları içeren klasik parti elbiselerin yanı sıra, sportif kızlar için parlak renkli, kareli elbiseler de yer alıyor. Koleksiyondaki ürünlerin renkleri adeta bir gökkuşağını anımsatıyor. Oilily’nin yaz koleksiyonunda erkek ve kız çocukları için özenle hazırlanmış, rengarenk kendine özgü tasarımlar bulunuyor.

4/ 14