Çocuklara yılbaşında ne hediye almalı?

Çocuklara yılbaşında ne hediye almalı?

Yılbaşı yaklaşıyor. Yani, sevdiklerimizi sevindirme zamanı geliyor. En sevdiklerimiz olan çocuklarımızı nasıl sevindireceğiz peki? Tabii ki onlara en güzel hediyeleri alarak…

Hediye seçmek zor iş! Hele bir de hediye alacağınız kişi bir çocuksa… Bir kere kıyafet almak çocukları mutlu etmek için birincil önem taşıyan tercihler değil ne yazık ki. İş yine oyuncak mağazalarının kapısını çalmakla ya da online alışveriş sitelerine başvurmakla hallolacak gibi görünüyor.

1/ 14
Çocuklara yılbaşında ne hediye almalı?

Kitap okumayı seven bir çocuksa hediye alacağınız kişi, şanslınız demektir. Onu kitapla sevindirmek için seçim yapmanıza biz yardımcı olabiliriz.

2/ 14
Çocuklara yılbaşında ne hediye almalı?

Parlayan Güneş sistemi
Parlayan Güneş sistemi, 8 yaş ve üzeri çocuklar için uygun. Tamamlanınca 42cmx42cm boyutlarında olan parlak Güneş sisteminde gezenler verilen fosforlu boyalarla boyanınca, odanın tavanına asılacak harika bir eser çıkıyor ortaya. Çocuklar, hareket ederken tüm sistemin parlaklığını izlemekten çok keyif alacaklar. Hayal güçlerini kullanıp galaksileri keşfedecekler. Güneş sistemi setinin içinde parlak boya takımı, parlak boyayı uygulamak için bir set şablon, bir askı takımı (askı çubuğu, bağlantı çengelleri ve misina) gezegenlerle ilgili eğlenceli bilgiler veren Güneş sistemi duvar haritası, bilmeceler (soru ve cevaplarıyla), ayrıntılı yapım kılavuzu ve boyama talimatları bulunuyor.

3/ 14
Çocuklara yılbaşında ne hediye almalı?

Boyama bebeği
Clairefontaine Avenue Mandarine Boyama Bebeği Talulah, birbirinden eğlenceli, dekoratif ve ön baskılı bez bebek ile içindeki boyama kiti sayesinde 5 yaş ve üzeri çocuklara eğlenceli saatler vaat ediyor. Çocuklar hem boyamanın keyfinin yaşayacaklar hem de birbirinden değişik koleksiyonların sahibi olacaklar. Peki, Talulah kimdir derseniz hemen açıklayalım: Kendisi yıldız bir dansçı olmayı hayal eden ve kraliyet sarayını terk ederek dünyanın en güzel başkentlerinin operalarında yaşamayı arzu eden bir kadındır.

4/ 14