Dışarı çıkmadan güzelleşebilirsiniz

En doğal karışımlar cildinizi derleyip toparlayacak. .

Dışarı çıkmadan güzelleşebilirsiniz

Bu büyüleyici dış güzellik tarifleri kuşaktan kuşağa aktarıldı. Sağlık dolu görüntü, pürüzsüz bir cilt, ipeksi saçlar... Bütün bunları her zaman doğal maddeler, evdeki bazı malzemeler size sağlayabilir. İşte size özel evde güzellik hileleri

1/ 10
Dışarı çıkmadan güzelleşebilirsiniz

Kahvenin selülite iyi geldiğini biliyor muydunuz?

100 gram öğütülmüş kahvenin üzerine lapa haline gelene kadar kaynar su ilave edin. Kapalı bir kapta, 15 dakika bekletin. İçine 1 yemek kaşığı üzüm çekirdeği yağı ilave edin. Greyfurt, portakal, okaliptüs, servi, biberiye, ardıç, bergamot, tarçın gibi anti-selülit etkisi esansiyel yağları da ekleyin. Her yağdan bu karışıma 8

2/ 10
Dışarı çıkmadan güzelleşebilirsiniz

Kuru incirden saç bakım malzemesi

Geçmişte, kadınların "altın toz" diye nitelediği zerdeçal, "antioksidan" özellikleri olan bir bitki kökü. Antibakteriyel ve arındırıcı özellikleri var. Yüzü mükemmel olarak temizleyen zerdeçaldan cildi kolay gerginleştiren maske elde ediliyor. Bir çay kaşığı oranındaki zerdeçalı 1 kahve kaşığı bal ile karıştırın ve yüzünüze maske yapın. Haftada 1 uygulamanızı tavsiye ederim.

• Kuru meyvelerde yüksek oranda tıbbi maddeler bulunur. Özde güzellik için aşırıya kaçmadan, hergün kuru meyve yemek gerekir. Kuru kayısı, kuru üzüm, kuru erik hemen ciltte etkisini gösterirler. Güzel, pürüzsüz ve esnek bir hal alır.

3/ 10
Dışarı çıkmadan güzelleşebilirsiniz

Şeftali ile mükemmel maskeler

• Şeftali maskeleri tüm cilt tipleri için uygundur. 1 şeftalinin suyunu sıkın ve içine bir çay kaşığı limon suyu katın, yüzünüze sürün 20 dakika sonra yıkayın. Ardından yüzünüze bitki özlerinden elde edilmiş yüz bakım yağı sürün. (Bu yağ Herbalium'da bulunmaktadır) İki günde bir yapacağınız bu meyve maskesi yaşlanmayı önler.

4/ 10