Dockers Khaki Günlerinde babanızı sevindirin

Dockers Khaki Günlerinde babanızı sevindirin

Mağaza dolaşma zahmetine katlanmadan gardırobunu yenilemek… İşte stil sahibi ve rahatına düşkün babaların en çok sevineceği hediye bu olmalı.

Dockers® Khaki Günleri, 1-17 Haziran arasında her 300 TL’lik alışverişe anında 100 TL indirim avantajı sunuyor. Fit gösteren Alpha Khaki’ler, eskidikçe mükemmelleşen Ultimate Chino’lar, popüler kargo pantolonlar, çift taraflı giyilebilen şortlar ve daha pek çok çeşit Dockers®’ta babanızı bekliyor.

1/ 10
Dockers Khaki Günlerinde babanızı sevindirin

Dockers®’ta Khaki Günleri başlıyor. İyi görünmekten keyif alan ancak alışveriş yapmaktan pek de hoşlanmayan babalar için büyük gün yaklaşıyor.

Babalar Günü’nde stiline ve rahatına düşkün babalardan tam not alacak hediye seçenekleri için ilk uğramanız gereken adreslerden biri de Dockers®. Üstelik Dockers®, 1-17 Haziran tarihleri arasında Khaki Günleri düzenliyor ve her 300 TL’lik alışverişe 100 TL anında indirim avantajı sunuyor. Dockers® Khaki Günleri, babanızı baştan aşağı donatmak için iyi bir fırsat.

2/ 10
Dockers Khaki Günlerinde babanızı sevindirin

Dockers® Alpha Khaki’lerle babalara daha fit bir görünüm

Pek çok marka erkekler için ya çok dar ya da fazla bol gelen kalıplar sunuyor. Dockers® Alpha Khaki’ler ise ‘o’ kritik dengeyi yakalayarak daha genç, daha fit ve daha trendy bir görünüm çiziyor. Babanız için yeni sezona özgü parlak ateş, canlı saks mavisi, koyu turkuvaz yeşili gibi cesur renklerin yanı sıra bej, kahve, yeşil ve gri tonlarını da tercih edebilirsiniz. Dockers® Alpha Khaki’nin yanında tuzlu suda yıkanmış görünümlü bir polo gömlekle hediye paketinizi tamamlayabilirsiniz.

3/ 10
Dockers Khaki Günlerinde babanızı sevindirin

Slim- fit Dockers® Ultimate Chino’lar eskidikçe daha da mükemmelleşiyor

Yıkanmış görünümlü mineral tonlardaki geniş renk paleti ile sunulan Dockers® Ultimate Chino’lar babaların gardıroplarına yaza özgü fresh bir soluk getiriyor. Popülerliğini koruyan Cargo pantolonlar ise bu sezon farklı kalıplar ve yıkamalarla karşımıza çıkıyor

4/ 10