En iyi BB krem

En iyi BB krem

Kore çıkışlı bir ürün olan BB krem, güzellik alanında son yılların en önemli icatlarından. Hem güneşten korumayı, hem renklendirmeyi, hem de bakım yaparak güzelleştirmeyi vaadeden BB kremler, hafif yapıları sayesinde doğal bir görünüm veriyorlar.

Kısa sürede Asya'yı ele geçiren BB krem furyası bütün dünyaya sıçrayınca, batı kökenli markalar tarafından da birçok örneği piyasaya sürüldü. Eğer her gün bir yenisiyle karşılaştığımız BB kremler arasında kendinizi kalbolmuş hissediyorsanız, rehberimiz sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulmanız ve hayallerinizdeki cilt görünümüne kavuşmanız kolaylaşacak

Clinique Age Defense BB Cream, 94.05 TL
Yaşlanma karşıtı özelliğiyle öne çıkan ürün, içerdiği antioksidanlarla gerçek bir BB krem. Makyaj bazı olarak kullanmayı da deneyin, bayılacağınıza eminiz.

1/ 11
En iyi BB krem

Missha Perfect Cover BB Cream, 60 TL
BB krem demişken Asya menşeili ürünlerden bahsetmemek olmaz. BB krem alanının en ünlü ismi olan Kore markası Missha'nın bu sevilen ürünü, örtücülüğü ve 42 güneş koruma faktörü içermesiyle de öne çıkıyor.

2/ 11
En iyi BB krem

Shiseido Perfect Hydrating BB Cream, 118.75 TL
Asyalı kökenlerinin avantajını kullanan Shiseido, 30 güneş koruma faktörü, üçlü aktifler ve antioksidan içeriğiyle cildi hem koruyan, hem güzelleştiren, hem de nemlendiren bir ürün yaratmış.

3/ 11
En iyi BB krem

The Body Shop All-In-One BB Cream, 27.90 TL
Tüpten sıktığınızda beyaz olan ürün, sürüldüğünde cildinizin rengine uyum sağlıyor. Hafif yapısıyla dikkat çeken ürünün, tek tonu bulunan çoğu BB kremin aksine, üç farklı tonla piyasada olması da bir diğer artısı.

4/ 11