En sevilen 8 ünlü parfümü

En sevilen 8 ünlü parfümü

Dünyaca ünlü starlar büyük bir isim olduktan sonra kendi işlerini yapmanın yanı sıra birçok farklı alana yöneliyorlar, parfüm sektörü de bunlardan biri.

1/ 11
En sevilen 8 ünlü parfümü

Truth or Dare by Madonna

“Her zaman parfümlere karşı bir tutkum olmuştur. Bu yüzden yıllardır tam olarak beni ifade eden bir koku yaratmak istemiştim.” diyen Madonna’nın parfümünün ismi “Doğruluk mu Cesaret mi?” anlamına gelen “Truth or Dare?”

Madonna, yasemin, beyaz zambak, vanilya, karamelize amber ve misk karışımından oluşan parfümünü klasik, zamansız ve modern olarak yorumluyor.

75ml. 119 TL.

2/ 11
En sevilen 8 ünlü parfümü

Cosmic Radiance by Britney Spears

Parfümünü kendine güvenen, cesur, flört etmeyi seven kadınlar için yarattığını söyleyen Britney Spears, Cosmic Radiance’ı sürdüğümde kendimi güçlü ve seksi hissediyorum demiş.

Taşlarla süslü şişesiyle dikkat çeken parfüm, mandalina, akşam açan yasemin, sandal ağacı, vanilya gibi notalar içeriyor.

60 ml. 113 TL.

3/ 11
En sevilen 8 ünlü parfümü

Purr by Katy Perry

Kadınlara kendilerini daha kadınsı ve eşsiz hissettiren bir koku sunmak isteyen Katy Perry’nin parfümünün şişesi, çok sevdiği kedisini sembolize ediyor.

Parfümün içeriğindeki meyve ve çiçeklerin büyüleyici kokuları, sevimli şişesiyle birleşerek beğenileri üzerine topluyor.

50 ml. 89.50 TL.

4/ 11