Erkekler aslında saçmaladıklarının farkında!

Erkekler aslında saçmaladıklarının farkında!

Birisiyle beraber olmanın büyük bir grup beyin hücresini kaybetmeye sebep olduğu doğru! Ve hasar görmüş yargılamaya…

Birisiyle beraber olmanın büyük bir grup beyin hücresini kaybetmeye sebep olduğu doğru! Ve hasar görmüş yargılamaya… İki cins farklı şekillerde, deyim yerinde ise, salaklaşsa da erkeklerin kadınları etkilemek için yapabileceği en kötü şeyleri merak ettik. Üstelik listeyi oluşturan da kendileri:

Bir grubu sever gibi davranmak: Müzik ilişki kurmak için yeterli bir bahane, bunu biliyoruz. Ama eğer bir erkek “Under the Table and Dreaming albümünden beri Dave Matthews Band’i severim!” diyorsa ve bunu sırf bir festivalde tanıştığı kızın gruba olan ilgisini fark ettiği için yapıyorsa… Bir şekilde ilişkiye başlanılsa ve istisnai şekilde uzun sürse bile yıldönümlerinde “Satellite” dinlemek zorunda kalmaları yeterli ceza olacaktır.

1/ 9
Erkekler aslında saçmaladıklarının farkında!

Eski muvaffakiyetlerle ilgili yalan söylemek. Biraz süslemek bazen bayanlara karşı yardımcı olabilir. Ama hiçbir şey bir kadına yaptığı muhteşem bir şeyler olduğuna dair açıkça yalan söyleyen bir erkeği dinlemek kadar sinir bozucu olamaz. Bunu, genellikle dinleyen kadın, ne kadar eşsiz ve maceraperest olduğunu hayranlıkla tasdiklesin diye yaparlar. Ama eğer hikaye gerçekten biraz uzaksa, bu korkunç bir hatadır! Elbette profösyönel paraşütçülük her mazide kulağa hoş gelir ama ayaklar yere bassa daha iyi olur.

2/ 9
Erkekler aslında saçmaladıklarının farkında!

Sosyal çevresini ispatlamak için iddialı bir parti organize etmek. Erkeklerin çoğu ‘cool’ olarak anılmak ister. Ve bunu bir kıza göstermenin en iyi yolunun sebep olmaksızın parti vermekten geçtiğini düşünürler. Halbuki çok zorlama bir taktiktir. Arkadaşlarını gelmeye ve çok eğleniyor görünmeye ikna ettikten sonra, davet edilen bayan gelse bile muhtemelen yalnız olmayacaktır. Ve çoğu zaman sadece uğramıştır!

3/ 9
Erkekler aslında saçmaladıklarının farkında!

Bir romantik komediden sahne canlandırmak. Matthew McConaughey ve J-Lo’nun piknik mizanseninin her kadında işe yarayacağını düşünüyorsanız, sadece tuhaf değil, tamamen yanlış bilgilendirilmiş bir zavallısınız. Çoğu kadın orijinalliği sever ve sizi böyle bir çaba gösterdiğiniz için sevimli bulsalar bile, bu güzel köpek yavruları ile aynı kefeye konduğunuz anlamına gelir.

4/ 9