Erkekler bizi nelere inandırmak ister?

Erkekler bizi nelere inandırmak ister?

Ah şu erkekler! Bazen dile getirerek bazen de davranışlarıyla ne kadar çok yalan söylüyorlar aslında bize… Bazı zamanlarda o yalanların bazılarına kandığımız oluyor, kabul ediyoruz. Ama çoğunlukla onların bizim inanmamızı istediklerini yemiyoruz, söyleyelim.

1/ 10
Erkekler bizi nelere inandırmak ister?

Erkekler bizi korkusuz olduklarına inandırmak ister
Evet, biz kadınlar erkeklerin cesur olanlarını severiz ama hiçbir şeyden korkmuyor görünmeye çalışmaları ne kadar gerçekçi dersiniz? İnsanların zaafları vardır oysa, kabul ediyoruz. Sevgili erkekler, siz de biraz rahat olabilirsiniz.

2/ 10
Erkekler bizi nelere inandırmak ister?

Erkekler bizi her zaman daha fazla seks istediklerine inandırmak ister
Bu, kadınlar tarafından çok yaygın kabul görmüş bir yalandır. Hatta çoğu kadın, tıpkı pek çok erkek gibi, seksin erkekler için bir “ihtiyaç” olduğunu düşünür. Erkeklerin, seksi kadınlardan daha fazla istemeleri normaldir. Seks sadece erkeklerin isteyebileceği, kadınların da ancak onlara cevap verebileceği bir konudur. Boşversenize, bütün bu saçmalıklara kanmamakta ısrarlıyız! Hem erkeklerin de zaman zaman seksten uzak kalmak isteyebileceklerini, kendilerini yorgun hissedip uykuyu sekse tercih edebileceklerini, bazen cinsel isteksizlik yaşayabileceklerini normal kabul ediyoruz.

3/ 10
Erkekler bizi nelere inandırmak ister?

Erkekler bizi ilk önce “gözlerden” etkilendiklerine inandırmak ister
Siz hiçbir erkeğin “Bir kadında ilk neye bakarsın?” sorusuna “Poposuna” ya da “Göğüslerine” yanıtı verdiğini duydunuz mu? Yanıt her zaman aynıdır: “Gözlerine”. Evet, erkekler bizim önce gözlerimizi(!) beğeniyorlarmış… Yersen! Oysa sadece bir bakışta bile baştan ayağa tüm hatlar erkek beyninin derinlerinde saklanır, biliyoruz.

4/ 10