Erkeklere sorduk?

Erkeklere sorduk?

Biz kadınlar, sevgilimizin bizi yakın arkadaşımızla aldattığını öğrensek tozu dumana katarız! Normal olanı da bu sanki... Peki ya erkekler? Arkalarını dönüp giderler mi? Yoksa her şeye rağmen ilişkilerini kurtarmaya mı çalışırlar? İşte yanıtlar… Aldatıldığını öğrenmek bir erkek için çok zor! Hele de bunu kendi gözleriyle görüyorsa… Sessiz kalıp hiçbir şey yapmayabilir, ama emin olabilirsiniz ki bu fırtınadan önceki sessizliktir! Çünkü o sırada hain bir plan bile yapıyor olabilir. Belki de bağırıp çağırır ve sonra da arkasına bile bakmadan çekip gider. Bir daha da yüzünü, eski sevgilisine ömür boyu göstermeyerek onu cezalandırır…
Mehmet, 31 yaşında / Fotoğrafçı

1/ 10
Erkeklere sorduk?

Vurup kırmak hiçbir şeyin çözümü değil çünkü içimdeki acıyı azaltmaz. Beni bu kadar kolay aldatabildikleri için tebrik ederim. Hayatıma kaldığım yerden devam edemem ama dibe vuran bir erkek, bunalımdaki bir kadından daha rahat ayağa kalkar. Yeni bir sayfa açma konusunda kadınlara göre daha cesur olduğumuzu düşünüyorum.
Anıl, 37 yaşında / Halkla İlişkiler Uzmanı

2/ 10
Erkeklere sorduk?

Daha önce başıma böyle bir olay geldi ve ikisiyle de uzun süre konuşmadım. Daha sonra ayrıldıklarını öğrendim ve zaman içinde kızgınlığım azalmaya başladı. Şimdi eski sevgilimle mesafeli bir ilişkim var. Ama tabii ki arkadaşımla bütün bağlarımı kestim. Eğer ikisini tekrar birlikte görürsem, sanırım bu kez kızgınlığım geçmez ve eski sevgilimi de hayatımdan çıkarırım!
Enes, 26 yaşında / İşletmeci

3/ 10
Erkeklere sorduk?

Zararın neresinden dönseniz kardır! Böyle bir şey başıma gelse, soğukkanlı yaklaşıp onlarla hayatımın geri kalanını öldürmediğim için gerçekten çok şanslı olduğumu düşünürüm herhalde. Şimdi sıra olgun bir duruş sergilemekte… Normalde medeni bir hareket konuşmak sayılsa da söz konusu ihanet olunca, bence en medeni hareket bir daha ikisiyle de görüşmemek olur.
Buğra, 33 yaşında / Muhabir

4/ 10