Erkekleri kurtaran 10 yalan

Erkekleri kurtaran 10 yalan

Başına istediğiniz renkten sıfat koyabilirsiniz ama yalan yalandır. Hem kadınlar hem de erkekler zorda kaldıklarında masum olduğunu düşündükleri yalanlara başvurabilirler ama nedense en klişeleşmiş olanları erkeklerin kadınlara söylediği yalanlar. İşte size erkeklerin 'top 10' yalan listesi.

1/ 12
Erkekleri kurtaran 10 yalan

1. Hayır hayatım, kilo almadın

Kadın, erkek arkadaşının karşısına geçer ve son zamanlarda şişman görünüp görünmediğini sorar. Bu durumda erkekler verecekleri dürüst bir cevabın ardından gerilimli dakikaların geleceğini bildiği için soruya verilebilecek tek doğru cevabı seçer: Hayır hayatım, tabii ki almadın

2/ 12
Erkekleri kurtaran 10 yalan

2. Erotik film mi, iğrenç!

Herhalde bu kadınların yakışıklı dolu pembe dizileri sevmiyorum demesi gibi bir şey! İçinde bir şekilde cinsellik olan her tür şeyin erkeklerin hoşuna gittiği gerçeğini kabullenmek istemeyen kadınlar bu yalanı çok sık duyuyor olmalı.

3/ 12
Erkekleri kurtaran 10 yalan

3. Bunu sonra konuşalım

Ortamdaki gerilimi dağıtmak ve muhtemelen unutturmak için söylenen bu sözler, önemsiz konularda çok işe yarıyor olabilir ama ’sonra konuşuruz’ diye geçiştirilen konuların arasında önemli olanlar da yer alıyorsa bunların birikmesi ilişkiye ciddi zararlar verebilir.

4/ 12