Erkekleri neden seviyoruz ?

Hayatımıza soktuğumuz erkekleri seçmek için isteyerek ya da istemeyerek bazı kurallar koyduğumuzun farkında mısınız?

Erkekleri neden seviyoruz ?

Hayatımıza soktuğumuz erkekleri seçmek için isteyerek ya da istemeyerek bazı kurallar koyduğumuzun farkında mısınız? Tesadüflerinde etiki olduğu bu dönemde erkeklerin en çok hangi yönlerini sevdiğimizi öğrenmek ister misiniz?

İşte erkekleri neden sevdiğimizi anlatan 10 madde...

1/ 12
Erkekleri neden seviyoruz ?

1. Vücutları. Evet, söyledik bile! Yenilikçi cılız tipler bile bizi delirten pazulara sahip. Genellikle elleri de bizimkinden büyük. Bir erkeğin hangi bedende olduğu önemli değil, bize her zaman küçük ve hassas olduğumuzu hissettirebiliyorlar. Peki ya kollarındaki o provakatif damarlar? Ve elbette sakal! Sizi kaşındırdığı ve bizi gıdakladığı ortada ama yine de çok seksi görünüyor.

2/ 12
Erkekleri neden seviyoruz ?

2. Bizim anlayamadıklarımızı tabiatlarından dolayı anlamaları. Kendimizden başkasına güvenmekten hoşlanmasak da bazen bazı konularla ilgilenmenizi rica etmek daha kolay. Genelleme için özür diliyoruz ama merdivenlerden çıkarılması gereken ağır objeleri taşımanız için her zaman yardımınıza ihtiyaç duyuyoruz, çerçeve için duvara çakılacak çiviler ve büyük, iğrenç böcekleri öldürme görevini de üstlenebilirsiniz.

Tabi öldürdükten sonra onu üzerimize atıp kendinizce yaptığınız şakayı aynı yaşa inerek bir çığlıkla karşılamamız bizi başka çözüm arayışlarına yöneltmeli.

3/ 12
Erkekleri neden seviyoruz ?

3. Gizli duyarlı yanları. Bir erkek karşınızda ağladığı zaman, kendinizi duygusal piyangoyu kazanmış gibi hissedebiliriz. Gözyaşları, samimiyetin en uç işareti; ve gardını indirmiş olması muhtemelen bizi önemsediğini ve bize güvendiğini gösterir.

Ayrıca sizi, deyim yerinde ise, ‘şefkatle’ bakarken yakalamaya da bayılıyoruz! Ve sonrasında gelen kucaklaşma ya da saçlarımızın arasına kondurulan öpücükler kalbimizin ritmini değiştiriyor

4/ 12