Erkeklerin ayrılık yalanları

Erkeklerin ayrılık yalanları

ZAMANA İHTİYACIM VAR

Bunu söyleyen erkek ayrılmak konsunda çok da emin değildir. Hem sizi kaybetmek istemiyor hem de ayrılmanın iyi olacağını düşünüyor. Ya da daha kötüsü sizden gizli görüştüğü biri var. Bunu direkt olarak söylemek yerine yalanların arkasına sığınıyor, uzak davranışlar sergiliyor. Ama siz biraz üstüne gitmeye başlayınca ağzından o cümlelerin çıkması an meselesi olabilir; "Çok düşündüm ama olmuyor".

1/ 7
Erkeklerin ayrılık yalanları

SORUN SENDE DEĞİL BENDE

Erkeklerin en severek söyledikleri yalanlanlardan biridir. Sizden ayrılırken, kalbinizi kırmak istemez ama öte yandan da ayrılmanın ön hazırlıklarını yapar. Sorunun kimde olduğunu söylemeye gerek yok değil mi?

2/ 7
Erkeklerin ayrılık yalanları

BEN SENİN İÇİN YETERİNCE İYİ DEĞİLİM

Bunu söyleyen erkeğe ona deliler gibi aşık olduğunuzu göstermişsiniz demektir. Eğer ona sevgi yoğunluğunuzu hissettirirseniz onun ürküp kaçmasına neden olur. "Ben, seni senin beni sevdiğin kadar sevmiyorum" diyemeyeceklerinden, bu yönteme başvururlar. Belki zamanla onlar da aynı şiddette hisler beslemeye başlayabileceklerini düşünürler ama diğer yandan ağır basan 'her çiçeğe konma' isteği akıllarını çeler.

3/ 7
Erkeklerin ayrılık yalanları

AİLEVİ SORUNLARIM VAR

Gayet mutlu bir aile yaşantısı olsa da böyle bir bahaneye itiraz edemeyeceğinizden, hatta saygı duyacağınızdan emindir. Bu onun için aynı zamanda tekrar geri dönmek isterse kapıyı açık bırakmak isteğidir. Ama gerçekten ailesiyle ilgili sorunları da olabilir. Hatta belki de bu ailevi sorunlar sadece sizinle ilgilidir. Örneğin annesi veya babası sizi onaylamadığından, oğullarına sizden ayrılmasını söylemiştir. Bu durumda ailesini karşısına almak istemiyor olabilir.

4/ 7