F&F ile yaz gardırobunuzu hazırlayın

F&F ile yaz gardırobunuzu hazırlayın

F&F 2012 Yaz Koleksiyonu ile yeni sezon trendlerini gardırobunuza taşırken, uygun fiyatlarla alışverişin tadını çıkartın!

1/ 22
F&F ile yaz gardırobunuzu hazırlayın

Yaz aylarının iyice yaklaşmaya başladığı şu günlerde, F&F tasarımcıları sezonun olmazsa olmaz parçalarını trendlerle bir araya getirerek, çarpıcı ve bir o kadar da giyilmesi kolay bir koleksiyon hazırladı. Anahtar parçalar ve gardıropların kurtarıcıları da yine sezona uygun şekilde adapte edildi!

2/ 22
F&F ile yaz gardırobunuzu hazırlayın

F&F Kadın 2012 Yaz Koleksiyonu’nda, pastel tonlar ve bu tonlarda öne çıkan yepyeni jeanler ve kapriler ile metalik grubu, başrolde payetli üstler ve elbiseler dikkat çekiyor. Olimpiyat Oyunları’ndan esinlenerek hazırlanan Sport Lux tasarımlar ve olmazsa olmaz kabile desenli altlar ise podyumlarda esen rüzgarın, F&F yorumu olarak karşımıza çıkıyor.

3/ 22
F&F ile yaz gardırobunuzu hazırlayın

Erkekleri ve çocukları da unutmayan F&F, 2012 Yaz Erkek Koleksiyonu’nda; baskılı tişörtler, bermuda şortlar, keten karışımlı gömlekler, oldukça hafif ceketler ve yazın doğal renk skalasında hazırlanan slim fit takım elbiseler öne çıkıyor. F&F 2012 Çocuk Yaz Koleksiyonu’nda ise, kız çocuklar için birbirinden sevimli mayo ve bikiniler, yazlık elbiseler, erkek çocukları için şortlar, baskılı tişörtler, kısacası yaz aylarından ihtiyaç duyacakları her şey F&F Çocuk Koleksiyonu’nda yer alıyor.

4/ 22