Gelinler için bakım takvimi

Gelinler için bakım takvimi

6 ay önce: Zaman hala sizin tarafınızda, ama yine de cilt bakımıyla ilgili tedbirli olmalı ve katı bir güzellik rejimine girişmeniz gerekli. Büyük günde kusursuz görünmek, cildinizin ışıl ışıl olmasını istiyorsanız, bunun her şeyden önce gelen ve en basit yolu bol su içmekten geçiyor. Toksinlerden arınmak ve gerekli ışıltıya kavuşmak için En etkili ve ucuz yol bu. Günde en az sekiz bardak su içmelisiniz ve su içmeyi sevmiyor ve anlamsız buluyorsanız, aroma katması için limon dilimleri kullanabilirsiniz.

1/ 14
Gelinler için bakım takvimi

5 ay önce: İyi bir cilt bakımı şart! Her sabah ve akşam temizleme – ton verme ve nemlendirme ritüelini uygulamalı ve haftada bir gerekli maskelerle ölü derilerden kurtulmayı da unutmamalısınız. Ayrıca en kısa zamanda bir vücut fırçası edinmeli ve her sabah bununla vücudunuzu fırçalamalısınız. Günde 3 dakikanın yağ depolarını kırma, detoks, ölü hücrelerden kurtulma, dolaşımı hızlandırma ve her kadının kabusu haline gelen selülitleri önlemede ne kadar etkili olduğuna inanamazsınız! Daha fazla sebebe ihtiyacınız var mı? Peki ala, balayına çıktığınızda bikininizin içinde de rahat etmek istemez misiniz?

2/ 14
Gelinler için bakım takvimi

4 ay önce: Eğer yaz sezonunda evleniyorsanız, ayaklarınızla ilgilenmeye başlama vakti geldi. Onları her gün banyoda ovalayarak yumuşatmayı ve akşamları da nemlendirmeyi alışkanlık haline getirin. Uzun bir kış uykusundan çıkan ayaklarınız için biraz masrafa girmeniz ve onlara bir çift yumuşatıcı güzellik çorabı edinmeniz hiç de fena olmayacaktır. Ya da basitçe kremledikten sonra üzerlerine çorap giyerek sürdüğünüz yumuşatıcının etkisini arttırabilirsiniz gece boyunca.

3/ 14
Gelinler için bakım takvimi

3 ay önce: Gelinliğinizi şimdiye kadar almış olmalısınız, öyleyse ne tür bir görünüm yaratmak istediğinizi düşünme vakti geldi. Makyajınızı kendiniz yapmadığınız sürece bir kaç makyaj artistinden randevu almalısınız ve bu seçimleri de tavsiye üzerine yaptığınıza emin olmalısınız. Renk paleti ve elde etmek istediğiniz görünüm üzerinde kararlı/net olmalısınız. Eğer pek çok gelinin tercih ettiği gibi kendi makyajınızı kendiniz yapacak iseniz, pratik sizi mükemmelleştirir unutmayın. Saç stiliniz için de çeşitli magazinlerden ve internetten araştırma yapmaya başlayıp, yavaş yavaş bu konuda da netleşmeye başlamalısınız. Ayrıca saçlarınızı 15 günde bir nemlendirmeyi unutmayın ya da çok kuru ve yıpranmışlarsa haftada bir.

4/ 14