GUESS’in yeni sezon çanta koleksiyonu baştan çıkarıyor

GUESS’in yeni sezon çanta koleksiyonu baştan çıkarıyor

Guess Sonbahar / Kış çanta koleksiyonu ile kadın ve erkekler ikonik bir havaya bürünüyor. Kadın koleksiyonunda hayvan baskıları, günlük kullanıma uygun deri çantalar ve zincir, tüy gibi metaryallerle zenginleştirilmiş ürünler yer alıyor.

Erkek koleksiyonunda ise, omuz çantaları, sportif şıklığı yansıtan tasarımlar ve hayvan baskılı çanta aksesuarlar ile
birlikte deri eldivenler ve örgü detaylar ön plana çıkıyor.

1/ 4
GUESS’in yeni sezon çanta koleksiyonu baştan çıkarıyor

Guess Sonbahar / Kış Çanta, Aksesuar Koleksiyonu
New animalier: Guess tarihindeki en ikonik hayvan baskısı yılan derisi, sonbahar/ kış koleksiyonunda, bir kaç renk çeşitiyle ve parlak timsah, yılan ve krokodil baskılarıyla birlikte kullanıyor. Zebra ve pony ile birlikte kullanılan siyah
ve beyaz tonlardaki zamansız parçalar koleksiyonu tanımlarken, zümrüt, elmas, mor, hardal ve konyak tonları da koleksiyona maceracı bir ruh katıyor.

Daily fashion: Koleksiyonda günlük çantalar koyu renkler ve aynalı metal süsler ile kontrast tonlardaki fermuarlarla
süsleniyor. Günlük kullanım için tasarlanan çantalarda keçi derisi etkisi ve mat yumuşak hardal vinil kontrası,
sonbahar renklerinde çekici çantalar yaratılıyor. Geniş bir yelpazede sunullan clutch çanta modelleri ise koleksiyonu tamamlıyor.

Evening: İki tonlu metal payetler, zengin devekuşu tüyleri, zarif fiyonklar, ince zincir detaylar, ve renkli taşları çanta
koleksiyonunun evening temasını ortaya çıkarıyor. Siyah zemine zıt ışıltılı gümüş detaylar ve pembe tonlar dikkat çekmek isteyenler için alternatif seçenekler sunuyor.

2/ 4
GUESS’in yeni sezon çanta koleksiyonu baştan çıkarıyor

Erkek Koleksiyonu:

Clean and Smart: Çanta ve omuz çantaları 4G guess logosu ve metal fermuar seçenekleriyle seçkin bir görünüm sunuyor. Tasarımlarda siyahın, koyu kahvenin ve grinin tonlarınının şık görünüşünü, deri şeritler ve parlak gümüş
parçalar tamamlanıyor. Metal kilitler ise meşgul işadamlarına özel evrakları için ayrıcalıklı taşıma imkanı sağlıyor.

Casual: Fonksiyonel çok yönlü çizgilerle, siyah, asker yeşili, kahverenginin tonları naylon ve deri parçalarla birleşerek sade bir tasarım meydana getiriyor. Çanta kayışlarındaki Guess logoları gündelik stile kendinden emin bir hava katıyor.

Edgy cool: Koleksiyonda seyahat çantaları ve omuz çantalarında hafif süsler bulunuyor. Kışlık kanvaslarda bold look elde edebilmek için padded kullanılıyor. Guess logosu metal madalyonlarda göze çarpıyor ve yama detaylarına dikiliyor. Anahtar renkler siyah ve kahverengi olarak tasarımları yansıtıyor.

3/ 4
GUESS’in yeni sezon çanta koleksiyonu baştan çıkarıyor

4/ 4