Hayatına renk kat!

Hayatına renk kat!

Modayı seviyoruz, cesur halini daha da çok seviyoruz! Özellikle bir tablo gibi, rengarenk giyinmeye bayılıyoruz. Gelin birlikte modaya bir de parlak tarafından bakalım.

Sarı sweatshir, T by Alexander Wang. Kot şort, Acne Turuncu saplı çanta, Tyeyskens Theory. Turuncu yüzük, Kenneth Jay Lane. Turuncu burunlu sandaletler, Stella McCartney. Mavi süveter, 3.1 Philip Lim. Yeşil cardigan hırka Jill Sander. Renkli XLarge çanta, Marni. Turkuaz şort, Acne. Yeşil, yılan derisi görünümlü sandaletler, Roberto Cavalli. Beyaz kolye, Marni.

1/ 7
Hayatına renk kat!

Turuncu süveter, Burberry Brit. Kırmızı etek, Reed Krakoff. Zincir saplı çanta, Chloé. Yeşil süveter, Acne. Mavi etek, Burberry Prorsum. Renkli portföy çanta, Marni.

2/ 7
Hayatına renk kat!

Trençkot, Miu Miu. Turuncu süveter, Acne. Sarı şort, Band of Outsiders. Deri çanta, See by Chloé. Turuncu sandaletler Ralph Laıren Collection. Siyah taşlı zincir kolye, Monica Vinader. Pudra rengi mont, Jill Sander. Beyaz yakalı kırmızı gömlek, Jill Sander. Kırmızı şort, Jill Sander. Sandaletler, Missoni. Sarı deri çanta, Marc by Marc Jacobs.

3/ 7
Hayatına renk kat!

Kırmızı pantolon ve ceket, Chloé. Sitah yakalı gömlek, Tibi. Kırmızı deri çanta, Chloé. Kırmızı rugan ayakkabılar, Gucci. Mavi ceket, Acne. Turkuaz bluz, Jill Sander. Mavi kumaş pantolon, 3.1 Philip Lim. Mavi deri çanta, Alexander Wang. Sandaletler, Lanvin. Zincir kolye, Lanvin. İki modelin de kolunda olan bileklikler, Oscar de La Renta.

4/ 7