İlişki İlkleri

İlişki İlkleri

İlk Gaz Kaçağı

İlk veya ikinci ay civarında meydana gelmektedir. Siz ve sevgiliniz yatakta uzanmış, mum ışığında, yeni aldığınız iç çamaşırınız üzerinizde, hafif bir müzik eşliğinde birbirinizin gözlerinin içine bakıyorsunuz. Tam o sırada 2 alt kattaki komşuların bile duyduğundan emin olduğunuz bir ses çıkıveriyor!

Şaşırıyorsunuz, belki gülüyorsunuz. Ancak onunla o kadar mutlusunuz ki, umrunuzda bile değil!

1/ 11
İlişki İlkleri

İlk Anons

İlişkiniz bir süredir devam ediyor, ancak o gece ilk defa onun arkadaşları ile dışarıya çıkıyor oalcaksınız. Sizi ilk defa "kız arkadaşım", "sevgilim" gibi sıfatlardan birini kullanarak tanıtacak.

Heyecandan yerinizde duramıyorsunuz değil mi?

2/ 11
İlişki İlkleri

İlk İtiraf


Uzun bir zamandır sırf o seviyor diye sadece derbileri değil adını ilk defa duyduğunuz takımların maçlarını bile seyrediyorsunuz.

Onunla zaman geçiriyor olmak adına yaptyığınız bu fedakarlık artık canınızı sıkmaya başladı ve işte o cümle geliyor; " Ben bunu yapmaktan hiç hoşlanmıyorum!". Sizinle o kadar güzel şeyler yapıyor ki, bu onu rahatsız bile etmedi. Sorun değil, elbette her yaptığını sevecek haliniz yok.

3/ 11
İlişki İlkleri

İlk Düğün


Artık siz bir çiftsiniz. Ortak arkadaşlarınızın veya her birinizin kendine ait olan arkadaşlarınızın düğün ve davetlerine beraber katılmaya başladığınız o ilk an bir çift olduğunuzu çok daha fazla hissedeceksiniz.

Bu noktada aklınızda bulunduracağınız şey uyumlu bir görünüme sahip bir çift olarak katılmak.

4/ 11