Jennifer Lopez’in güzellik sırları

Jennifer Lopez’in güzellik sırları

Jennifer Lopez, güzelliğin, kişiye özel olduğunun "güzel" bir örneği. Moda akımlarının dayattığı birçok standardın dışında kendi içinde orantılı ve güzel bir vücudu var. Yakın zamanda konser için Türkiye'de olacak Lopez'in güzellik sırlarını, Evoria.com sizin için araştırdı.

1/ 8
Jennifer Lopez’in güzellik sırları

Güzelliğine birçok kadının da gıpta ile baktığı Jennifer Lopez’in güzelliği bir tesadüf değil. Cildine ve vücuduna büyük önem veren güzel yıldız yıllardır erkekler dergileri tarafından yılın en seksi kadın seçiliyor.

2/ 8
Jennifer Lopez’in güzellik sırları

Cildine iyi bakıyor

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’in güzelliğini tamamlayan en önemli unsurlardan biri de hiç kuşkusuz pürüzsüz cildi. Her daim bakımlı ve pürüzsüzlüğünü koruyan cildiyle Lopez, erkek hayranları tarafından daha da beğenilmesini sağlıyor. Jennifer Lopez gibi pürüzsüz cilde sahip olmak artık çok kolay.

3/ 8
Jennifer Lopez’in güzellik sırları

Dans ile form tutuyor

Dünyanın en başarılı seslerinden Jennifer Lopez, yıllardır formunu dansla koruyor. Bir süre önce ikiz bebekler dünyaya getiren Jennifer Lopez, 43 yaşında olmasına rağmen oldukça enerjik. Sahnede hem şarkı söylüyor, hem dans ediyor. Enerjisini izleyicilere geçirmeye başaran güzel yıldız, kliplerinde de ciddi dans performansları sergiliyor. Sıkı bir egzersiz programına sahip olan Lopez, güzel ve kıvrak vücudunu korumak için dans performanslarını yeterli görmüyor. Egzersizlerin yanında Lopez sıkılaştırıcı kremlerden de destek alıyor.

4/ 8