Kadınların en sevdiği erkek parfümleri!

Kadınların en sevdiği erkek parfümleri!

Terre D'Hermes Edt 100 mL 249,99 TL

Kadınlar, her zaman farklı olanın peşinden gider. Piyasadaki birbirine benzeyen parfümlerin yanında Terre D'Hermes farklılığını ve kalitesini hemen hissettiriyor. Fransızca toprak anlamına gelen isminin hakkını temiz, sıcak ve yoğun kokusuyla veriyor. 25 yaşın üstüne daha çok hitap eden bu parfüm pek çok iltifat almanızı sağlayacak.

İçeriğinde turunçgiller, kabe samanı ve sedir ağacı bulunuyor.

1/ 11
Kadınların en sevdiği erkek parfümleri!

Calvin Klein Obsession Night EDT 125 mL 109,99 TL

Obssession Night Calvin Klein'in efsane parfümünün günümüze uyarlanmış hali. Oldukça seksi bir parfüm olduğunu söyleyebileceğimiz Obsession Night, özel ortamlarda ya da gece kullanımına daha uygun.

Obsession Night'ınn üst notalarında serin su notaları, Armut, Gümüş, Karanfil, Kakule, Kardemon; orta notalarında Toskana siyah süeti, Hindistan cevizi, Georgia Ağacı, Sandal ağacı ve alt notalarında Paçuli, Vanilya, Vetier, Laden, Aselbent, Givaudan captie miskleri bulunuyor.

2/ 11
Kadınların en sevdiği erkek parfümleri!

Carolina Herrera 212 Sexy Edt 100 mL 169,99 TL

212 en zor kadını bile etkilemesi garanti bir parfüm. Hem enerjik, hem dayanıklı hem de kaliteli kokuyor. Bakalım yaratıcısı parfümü nasıl tarif etmiş:

“Seksi, gizemli, erkeksi... 212 Sexy Men, mandalina ve bergamotla belirginleştirilmiş enerjik bir tazeliğin kombinasyonu. Kakuleyle harmanlanmış biber ve çiçeklerin taç yapraklarına ait notalar zarif ve baharatlı bir çekicilik yaratıyor. Vanilya ve miskle harmanlanmış odunsu alt notalarla da erkeksilik dışa vuruluyor.

Şişenin kapanışı ve açılışı, patlıcanın ve koyu pembe tonlarının duyusal karakterini tamamlayan güç, dayanıklılık ve kalite duygusu veriyor.”

3/ 11
Kadınların en sevdiği erkek parfümleri!

Jean Paul Le Male Edt 125 mL 199,99 TL

İnternette biraz araştırma yaparsanız kadınların en beğendiği parfümlerin arasında rahatlıkla Jean Paul'ün ismini görebilirsiniz. Sebebi içerdiği yoğun vanilya kokusu olabilir. Bu şekerli koku aynı zamanda oldukça kalıcı.

Nane notası ile başlayan, amber izleri ve vanilya dokunuşu ile tamamlanan bu moda aksesuarı baştan çıkarıcılığın gizli bir silahı haline dönüşüyor.

4/ 11