Kurabiye kamyonu!

Kurabiye kamyonu!


Ürünlerimizi hazırlarken kullandığımız un, şeker, tereyağ gibi malzemeler en kaliteli markalardan temin edilmektedir. Güvenle yiyebilirsiniz. Süslemelerde kullanılan malzemelerin tamamı yenilebilir ve bir çoğu yurtdışından getirilmekte olup, dünyaca ünlü gıda malzemeleri satan firmaların ürünleridir. Kurabiyelerimizi kuru ve serin bir ortamda sakladığınız takdirde, dayanma süreleri 2-3 haftadır.

1/ 26
Kurabiye kamyonu!

Ürünlerimizi hazırlarken güzel görünmeleri kadar, lezzetine de özen gösteriyoruz. Sizden farklı bir talep gelmemesi durumunda standart kurabiyelerimizde vanilya aroması kullanılmaktadır. Arzu ettiğiniz durumlarda tarçınlı ya da kakaolu olarak da hazırlanabilir. Tüm kurabiyelerimiz tereyağı ile hazırlanmakta olup, margarin ya da trans yağ kesinlikle kullanılmamaktadır. Ürünlerimizi hazırlarken kullandığımız tüm malzemeler güvenilir markalardan temin edilmektedir.

2/ 26
Kurabiye kamyonu!


Ürünlerimizin standart teslim şekli, sağlam ve hediye paketi olabilecek şıklıkta, karton kutularda yapılmaktadır. Ancak arzu edildiği takdirde kurabiyelerinizi çubuklu olarak hazırlayıp, renkli kovalar ya da çok daha şık ambalajlarda da hazırlayabiliriz. Bu konuda bizimle özel olarak irtibata geçmenizi rica ederiz. Siparişleriniz ile birlikte, e-mail yolu ile istediğiniz özel tasarım kurabiye taleplerinizin tüm detaylarını aktarabilirsiniz. (info@kurabiyekamyonu.com) Bu bilgilerin mümkün olduğunca kısa ve öz olmasını rica ediyoruz.

3/ 26
Kurabiye kamyonu!

4/ 26