Kusursuz şıklık için doğru sutyeni seçin!

Kusursuz şıklık için doğru sutyeni seçin!

Dantel her zaman seksi
Hafif frikik çok seksi oluyor ama ayarını çok iyi bilmek gerek. Dantel sutyenlerin çok seksi olduğu aşikar. Ama bunun için tabiki dolgun göğüslere ihtiyaç var. Göğüsleriniz küçükse dantelli sutyen konusunda maalesef yapabileceğiniz bir şey yok. Estetik cerrahların kapısını çalma fikri kafanızda yoksa tabii...

Ten rengi mutlaka olmalı
Her kadının gardrobunda ten rengi sutyen mutlaka olmalı. Açık renk gömleklerin içine ten rengi sutyen giyilmeli...

1/ 4
Kusursuz şıklık için doğru sutyeni seçin!

Çok amaçlı, en kullanışlı
Çapraz askılı, tek askılı, boyundan askılı ve askısız çok amaçlı kullanılabilen sutyenler kullanım açısından çok rahatlar. Yoğun is temposu olan kadınlar, bu çok amaçlı sutyenler tam size göre.

Doğal görünüm idealdir
Tişört ve bisiklet yaka bluzlarla göğsünüzü saran, doğal sutyen modelleri İdealdir. Bu modeller göğsünüzü doğal gösterir ve ayrıca çok kullanışlı ve rahat olurlar.

2/ 4
Kusursuz şıklık için doğru sutyeni seçin!

Derin dekolte için
Önü açık, V yaka bluzler ile ortası U şeklini andıran, V yaka bluzler için üretilmiş sutyenleri tercih edebilirsiniz. Bu sutyenlerin ön orta kısmı aşağıda biter, böylece göğsünüzün ortasından sutyeniniz gözükmez.

Sutyen seçiminin öneminin maalesef farkında değiliz. Sağlık açısından olduğu kadar giydiğimiz kıyafetin görünümünü de tamamen değiştirebilen sutyenler, kadınların en çok hata yaptığı parçalar arasında. Yanlış sutyen seçimiyle özenle seçtiğiniz kıyafetiniz bir anda mahvolabiliyor. Kadınların yanlış sutyen seçimlerinin başında, sutyen ölçülerini bilmemeleri yatıyor. Aynı zamanda göğüs ölçülerimiz de diğer vücut ölçülerimiz gibi zamanla değişebiliyor. Bu yüzden senede bir göğüs ölçüsünü tekrar almalısınız.

3/ 4
Kusursuz şıklık için doğru sutyeni seçin!

4/ 4