MAGICFORM gelin koleksiyonu

MAGICFORM gelin koleksiyonu

MAGICFORM, 2013 İlkbahar/Yaz Gelin Koleksiyonunu, bu özel günün mutluluğuna tasarımın dokunuşunu da ilave etmek isteyen gelin adayları için hazırladı. Her gelin adayı, hayallerini süsleyen gelinliğinin içinde mükemmel görünmek ve hayranlık uyandırmak ister. MAGICFORM bu duygunun bilinci ile, her beden tipine, stiline ve gelinlik çizgisine uygun birbirinden farklı iç çamaşır tasarımlarına imza attı.

1/ 20
MAGICFORM gelin koleksiyonu

Bustiyer ve sutyen serisinde yer alan tasarımlar, ağırlıklı olarak ekru renk ile hayat bulurken, büyük ve küçük göğüslü gelin adayları için hazırlanan takımlar, gelinlikleri bir kat daha hoş göstermek için dizayn edildi. Straplez olmasına rağmen, yüksek teknolojinin tasarımla buluşmasının en güzel örneklerinden biri olan ve büyük bedene kadar hazırlanan sutyen ve bustiyerler, özel yapıları sayesinde düğün sırasında gelinlerin rahatlıkla hareket etmesini sağlamak için birebir. Kadın vücuduna en yakın kumaş olan ipek ve saten ile hayat bulan gecelik ve pijama takımları, farklı boylardaki sabahlıklar ile kombine edilirken, tüy detaylı deri terlikler ise bu heyecanlı döneme şıklığın damgasını vuruyor.

2/ 20
MAGICFORM gelin koleksiyonu

Düğün öncesi yapılan alışverişi daha da keyifli kılmak için, Nişantaşı MAGICFORM mağazasının Gelin Katındaki geniş soyunma odalarında beğendiği ürünleri deneyen gelin adayları, deneyimli satış asistanlarının yardımlarını, soyunma odasında bulunan ve bastıklarında kabin dışında ışığı yanan “çağırma sistemi” ile alabilirken, heyecanını paylaşan yakınları ise, bu özel anların keyfini geniş kabinlerde bulunan rahat oturma köşelerinde çıkartma imkanına sahipler.

3/ 20
MAGICFORM gelin koleksiyonu

4/ 20