Mezuniyet, düğün ve nişan için elbise nereden alınır?

Mezuniyet, düğün ve nişan için elbise nereden alınır?

Mezuniyet, nişan, düğün, davet sezonu açıldı. Ne giyeceğim sorusu gündem maddelerimizden biri. "Özel gece" çok ama özel diktirmek için zaman yok. İşte size derin bir nefes aldıracak alternatifler. Kimi satıyor kimi kiralıyor. Kiminin mağazası var, kimi sadece internetten online olarak hizmet veriyor.

1/ 11
Mezuniyet, düğün ve nişan için elbise nereden alınır?

Vestimento

Didem ve Begüm Küçükcan kardeşler tarafından kurulan Vestimento’nun hikâyesi moda tutkunu kardeşlerin kendi gardroplarını arkadaşlarıyla paylaşmasıyla başlıyor… Bir süre sonra ödünç kıyafet alışverişinden başka bir boyuta taşınan bu süreç, kardeşleri bir butik sahibi olmaya yönlendiriyor.

Yurtdışı seyahatlerinde dünyaca tanınmış marka ve tasarıcımların ürünlerini toplayarak işe başlayan Didem ve Begüm, İtalyanca kıyafetler anlamına gelen Vestimento adındaki butiklerini bir ay önce İstanbul Bebek’te marka ve moda tutkunu kadınlarla buluşturdu.

2/ 11
Mezuniyet, düğün ve nişan için elbise nereden alınır?

Vestimento

Pek çok farklı moda tasarımcısı ve markanın ürünlerini barındıran bir butik olmasından dolayı eklektik bir tarza sahip. Zamansız… Sezonun trendlerini yakından takip edenler için mutlaka uğranması gereken bir nokta. Partinin "it girl" ü olmak isteyenler için de seçenek var, "pretty woman" olmaktan vazgeçemeyenler için de. Herve Leger bandaj elbiseler, Lanvin hırkalar, DVF elbiseler, Paul Smith cüzdanlar en çok beğenilen ürünler. Uygun fiyatlı satışlarıyla dikkat çektiğini söylemeden bitirmeyelim.

3/ 11
Mezuniyet, düğün ve nişan için elbise nereden alınır?

Originalseconds.com

Üstelik gardırobu hiç giyilmemiş elbiselerle dolu kadınlar da, hem bu eşyalarından kurtulmuş hem de beğendikleri ürünler için uygun bir alışveriş fırsatı bulmuş oluyorlar. Original Seconds’ta sadece bir kez giyilmiş ve etiketi hâlâ üzerinde hiç giyilmemiş elbiseler var.

Louis Vuitton, Prada, Gucci, Chanel, Dolce&Gabbana, Yves Saint Laurent, Bottega Veneta, Balenciaga ya da Christian Dior gibi dünyaca ünlü markaların çanta, ayakkabı, bot, çizme, elbise, ceket, etek, pantolon, bluz, gömlek, kazak, hırka, takım, jeans, t-shirt, palto, kaban, kemer ve şapkalarından oluşan 2000’den fazla çeşit ürün satışa sunuluyor. Ve her hafta yeni ürünler ekleniyor. Özel geceleriniz için seçenek çok.

4/ 11