Neden yalnızsınız?

Neden yalnızsınız?

Ya etrafınıza ördüğünüz duvarlar gereğinden fazla yüksekse? Ya etten duvarlar ördüyseniz çevrenize? Evet, evet etten duvarlar! Yani gereksiz çıtır çerezlik flörtler için etrafınızda birikenler. Belki de onlar gerçek aşkı aralarından seçip ayırmanıza engel oluyordur...Atıştırmalıklardan uzun durun, duvarlarınızı yıkın! Savunmasız kalın ki aşk size engelsiz gelebilsin...

1/ 4
Neden yalnızsınız?

Ama öncelikli olarak aşk için uygun şartları oluşturmaya kendinizden başlayın. Kendinize çeki düzen verin. Alışverişe çıkın! Yeni kıyafetler, aksesuarlar alın. Bu ayna karşısında fazladan vakit geçirmek demek. Ayna karşısında fazla vakit geçirmek demek kendinizle yüzleşmeniz demek. Kendinize aynada ne kadar fazla bakarsanız aynada yansımanız kadar içinize de odaklanırsız. Psikolojiniz de yüzünüzde çıkan ufak sivilceler gibi görünür olur, belirir aynadaki yansımanızda. Bu yüzden bol bol aynaya bakın ki sorunun nerede olduğunu rahatça görüp çözüme odaklanın!

2/ 4
Neden yalnızsınız?

Eğlenin ve bol bol kahkaha atın. Kendinize güveninizin gelmesi için hep gülümseyin. Bu size pozitif enerji vereceği gibi sizi güçlü de kılacaktır. Beyniniz gülme komutunu aldıkça size negatif düşünceleri hatırlatmaya ve bu bilgileri işlemeye fırsat bulamayacaktır.

3/ 4
Neden yalnızsınız?

4/ 4