Onu tahrik eden doğal haliniz

Fark etmeden erkeğinizi ''etkilemiş'' olabilirsiniz

Onu tahrik eden doğal haliniz

Hepimiz bilinçli olarak bazı hareketlerimize çeki düzen verip ya da giydiklerimize dikkat ederek erkeğimizi heyecanlandırmaya çalışırız. Ama bazı durumlar vardır ki hiç farkına varmadan onu çoktan etkilemişizdir. Hiç çaba harcamamıza gerek kalmamıştır. İşte erkekleri heyecanlandıran doğal durumlar…

1/ 6
Onu tahrik eden doğal haliniz

Doğal ten kokunuz

Tam bir su kuşu olabilir, sabah akşam duşun altına giriyor olabilirsiniz. Ama unutmayın, erkekler teninizin kendi kokusundan çok etkileniyorlar aslında. O hafif ter kokusu, sıcak bir sevişme sırasında vücudunuzun yaydığı kokuya benzer. Zaman zaman hijyen takıntınızı bir kenara bıraksanız iyi edersiniz.

2/ 6
Onu tahrik eden doğal haliniz

Cesaretiniz

İnsanların gözlerinin içine bakmaktan kaçınmayan, hatalı olanlarla hiç çekinmeden tartışabilen, fikrini asla saklamayan kadınlar erkekler için çok etkileyicidir. Bu kadınlar erkekler üzerinde güçlü kadın izlenimi bırakır. Cesur kadınlar, utangaç olanlardan her zaman daha çekicidir. Çünkü gerçek hayatta ne kadar cesurlarsa, yatakta da o kadar cesur olduklarını düşündürürler erkeğe.

3/ 6
Onu tahrik eden doğal haliniz

Sabahki görünüşünüz

Erkekler tabii ki makyajlı, bakımlı kadınları seviyorlar ama sabahın ilk ışıklarında daha bir güzel buluyorlar. Makyajsız saf, korumasız, bir çocuk gibi görüyorlar sizi. Çirkin görünmek korkusuyla sabahın ilk ışıklarında banyoya koşmanıza gerek yok, o sade haliniz erkekler için daha makbul.

4/ 6