Pentiden bir kış günü hikayesi

Pentiden bir kış günü hikayesi

Sonbaharın gelmesiyle birlikte kadın tarzını en çok yansıtan “çoraplar” yavaş yavaş çekmecelerden çıkmaya başladı. İddialı ve tarz sahibi kadınlar, şimdiden bu yılın moda çoraplarına sahip olmaya ve trendsetter özelliğini vurgulamaya başlıyor.

Bu sezon Penti’de çorapların iki yüzü var; gündüz ve gece… Triko çoraplar, kış fileleri, Always Black serisi, desenli Pentimizer’lar, kadınların çorap çekmecelerinin olmazsa olmazları arasında… Penti 2012/2013 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, çorapta, ev & iç giyimde sezon trendleri ve ipuçlarını sıralıyor. Penti, bu sezon yükselişte olan kalın ve desenli triko çoraplar, danteller, kış fileleri ve opaklarla tarzını yakalamak isteyenleri bekliyor. Kadının ruh halini, iç dünyasını yansıtan modelleriyle Penti 2012/2013 koleksiyonu, iddialı ve çarpıcı bir şekilde kış günlerine hazırlanıyor.

1/ 18
Pentiden bir kış günü hikayesi

İster işte, ister sokakta, ister kafede gündüz şıklığınızı tamamlayacak kalın triko kazakların dokusunda; fakat kullanılan iplik sayesinde yumuşak ve nefes alan bir dokuya sahip olan rahat, sıkmayan, terletmeyen farklı örgülerdeki “Triko çoraplar” topuklu ayakkabılarla bile giyilebilecek zariflikte...

Kışın sert koşullarında, file görüntüsünde kalın ama zarif görünümlü çorap giymek isteyenler için farklı ipliklerle örülen kendinden delikli, ajurlu “Kış fileleri” hem gündüz hem gece her tür kıyafet ve ayakkabı ile kullanılabilecek şıklıkta ve iddiada. 210 denye kalınlığındaki “kış fileleri” yumuşak tuşesiyle rahat bir kullanım sağlıyor.

Kış gecelerinin vazgeçilmezi siyah ise “Always Black” serisi ise ilginç detay ve desenlerle farklı kılarak kışın çok konuşulacak modelleri arasında yerini alıyor.

2/ 18
Pentiden bir kış günü hikayesi

3/ 18
Pentiden bir kış günü hikayesi

4/ 18