Renkli ve keyifli yaz modası

Renkli ve keyifli yaz modası

İlhamını farklı kültürlerden alan koleksiyonlar, sokakları renklendirmekle kalmıyor ruhlara da farklı bir enerji taşıyor...

Yaza dair söylenecek o kadar çok şey var ki! Öncelikle bu yaz abartıdan kaçmayın. Apartman topuklar, kalın örgü kemerler, parlak işlemeler, hacimli etekler, sıra sıra dizilmiş, neredeyse tüm kolu kaplayan renkli bilezikler, özellikle önümüzdeki birkaç ayın favorisi süet western çizmeler, drapeler, bele oturan kemerli ceketler, vintage etkisindeki bluzlar, çiçeklerle süslenen romantik elbiseler, dar pantolonlar vitrinlerde en sık göreceğimiz parçalar olacak.

Floral etki

Geçtiğimiz yaz gardırobunu çiçek bahçesine döndürenlere müjde! Bu yaz da çiçek desenleri ile feminenliği yakalayacağız.

1/ 4
Renkli ve keyifli yaz modası

Daha fazla hacim

Her bedende farklı yorumlanabilen, göz dolduran bir şıklık. Eskilerin balon etek olarak tabir ettiği hacimli etekler ve etek uçlarına dikkat!

Tropik esinti

Egzotik meyveler, palmiye desenlerini canlı renkler ve parlak işlemeler de bu sene ön planda.

Ceketler

Bu yaz bedeni saran kemerli ceketlerin dışında, kısa ve iri düğmeli modeller 'küçük ların' favorisi. 50'li ve 80'li yılların mirası bu modelleri, dar kaprileri, düz yıkamalı denim pantolonları ve elbiseleritamamlıyor.

2/ 4
Renkli ve keyifli yaz modası

Romantizm, sonsuza kadar

Romantik olduğu kadar, zarif ve feminen tasarımlar, yazın şıklık anlayışını özetliyor. Audrey Hepburn stili vücuda oturan 'couture' esintili elbiseler, çiçek desenleri, teni vurgulayan beyaz ve naturel tonları (bu kez o kadar masum değiller), saten, jarse ve dantel. Hatırlatalım, bunlar, 'içinizdeki birini' ortaya çıkaran ipuçlarından sadece bir kısmı.

Aksesuar çılgınlığı

Platform topuklar, renkli babetler, kalın kemerler, Hint takıları, geniş kenarlı veya spor kesimli şapkalar, yüzü kaplayan gözlükler, çapraz asılan minik çantalar, valiz stili cepli büyük çantalar.

3/ 4
Renkli ve keyifli yaz modası

4/ 4