Saray düğünleri

Saray düğünleri

Pek çok genç kız düğününde prenses olmak ister. Bunun içinse en çok tercih edilen tema elbette ‘saray düğünü’ dediğimiz tema. Gösterişli ama şık bir dekorasyon tercihini de beraberinde getiren tema, dilediğiniz kadar aksesuarla zenginleştirilebiliyor. Siz yeter ki hayal edin ya da sizin için hayal edilip tasarlanmasını isteyin. Confetti Davet Organizasyon’un Sahibi Sema Anber, saray düğünlerini sizin için anlattı.

1/ 26
Saray düğünleri

Ağırlıklı olarak tıpkı saraylarda da görüldüğü üzre dorenin hükmettiği saray düğünleri, tercihe bağlı olarak ve özellikle de açık havada ise lameyle tasarlanabiliyor. Cam ve kristalin harika birleşiminden, varaklı ve çok kollu şamdanların süslediği masalar saray düğünlerinin en göze çarpan özelliği diyebiliriz. Peçete halkalarında, supla ve servislerde beyaz ve altın görünümlü dorenin ağırlıkta olduğu masa tasarımları en çok tercih edilenlerden.

2/ 26
Saray düğünleri

Son zamanların trendlerinden biri de masalara yerleştirilen su dolu irili ufaklı akvaryumlar. Saray düğünlerine de uygun biçimde adapte edilebilen akvaryumlar istenirse konuklara armağan da edilebiliyor. Ve yine konuklara armağan edilmek üzere nikah şekerleri ya da hediyelik küçük eşyalar genel konsepte uygun olarak belirlenip masa düzenine dahil edilebiliyor.

3/ 26
Saray düğünleri

Sandalye süslemelerinde akıp giden saten kumaşlar ve mevsime bağlı olarak kadifenin de kullanıldığı saray konseptleri, insana kendini sahiden görkemin tam da içinde hissettiriyor. Canlı çiçekler ve özellikle de kırmızı güllerin revaçta olduğu bu konseptte otellerin büyük balo salonları, saray ve kasırlar tercih ediliyor.

4/ 26