Sevgililer Gününde elele izlenebilecek 14 film!

Sevgililer Gününde elele izlenebilecek 14 film!

Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir?

Bütün hayatını kadınlar üzerine kuran ve sadece onlarla yaşayan bir çapkının hikayesi... Ancak o kadar çapkındır ki, bütün ilişkileri yalnızca birkaç gün devam edebilmektedir. Bir gün patronuyla bir iddiaya girer ve yeni ilişkisinin on günden daha uzun sürebileceğini savunur. Ama her ne kadar kendisi için çok zor olacaksa da, bu iddiayı bir şekilde kazanmaya kararlı olan bir kadına denk gelir. İddia ve macera başlar. Bu muhteşem komediyi mutlaka birlikte izlemelisiniz.

1/ 15
Sevgililer Gününde elele izlenebilecek 14 film!

Aşk Tesadüfleri Sever

Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin Erdoğan'ın oynadığı 'Aşk Tesadüfleri Sever", çocukluk ve ilk gençlik yılları boyunca yolları Ankara'da kesişen ve sonra İstanbul'da tanışan Özgür ve Deniz'in hikayesini anlatıyor. Engellerle dolu aşkın öyküsü Türkiye'nin 70'li, 80'li ve 90'lı yıllarını ziyaret ederek, o yılların artık unutulmaya yüz tutmuş popüler kültür öğelerinden, müziklerinden, yaşam biçimlerinden ve alışkanlıklarından besleniyor. Filmin bir diğer özelliği de pek çok gerçek hikayeden derlenmiş olması. Filmi izlerken bir paket mendili yanınıza almayı unutmayın.

2/ 15
Sevgililer Gününde elele izlenebilecek 14 film!

Kasımda Aşk Başkadır

Keanu Reeves ve Charlize Theron'un başrollerini paylaştığı 'Kasımda Aşk Başkadır' tüm zamanların en çok konuşulan aşk filmlerinden biri. Nelson ve Sara'nın durumu pek de alışılagelmiş ilişkilere benzemiyor. Beklenti yok, baskı yok, bağ yok. Hatta bu Sara için 'bir aylık' bir ilişki. Fakat ikisinin de atladıkları nokta birbirleriyle kurdukları derin bağ ve aşk. Sevgililer Günü için 'Kasımda Ask Baskadır'ın gerçekten çok özel bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz.

3/ 15
Sevgililer Gününde elele izlenebilecek 14 film!

Başka Dilde Aşk

Mert Fırat, Saadet Işıl Aksoy ve Lale Mansur'un başrollerini paylaştığı film hikayesiyle bir adım öne çıkıyor. İşitme engelli Onur ile caârı merkezinde çalışan Zeynep'in aşkını anlatan film, aşkın hiçbir engel taşımayacağını şiirsel bir dille seyirciyle buluşturuyor. 'Konuşmadan anlaşmak mümkün müdür?' sorusuna cevap arayan "Başka Dilde Aşk' ötekileştirmenin her türlüsüne karşı dururken bir yandan insanın içini burkuyor, acıtıyor, güldürüyor, umutlandırıyor...

4/ 15