Siz ne tip bir gelinsiniz?

Siz ne tip bir gelinsiniz?

Siz ne tip bir gelinsiniz?

Moda tarzınız ve günlük hayatınızdaki tercihleriniz aslında sizin hangi tip bir gelin olacağınızın sinyallerini veriyor. Ne tip bir gelin olduğunuzu bulun ve tipinize uygun gelinlik için önerilerimizi okuyun...

1. Gardırobunuzda üzerinize oturan, sade bir elbise ve tam size göre dikilmiş bir takım mı var? Çaba harcanmamış bir zarafet sizin için önemli ise; Siz... Gelenekselsiniz !

* Hem asil hem de zarif bir elbise alın. Sade detaylar kullanın. Mesela elle bağlanmış bir fiyonk.

1/ 6
Siz ne tip bir gelinsiniz?

2. Cesur tasarımlı kolyeleri ya da fırfırlı bluzları ilk giyen siz mi oluyorsunuz? Son moda tasarımlara bir servet harcamaya hazırsanız; Siz... Kendinize Hassınız!

* Etkili bir görünüm için asimetrik kesimi tercih edin. Renkli bir kuşakla düğününüze eğlence katın!

2/ 6
Siz ne tip bir gelinsiniz?

3. Herkesten farklı olmayı seviyorsanız; Siz... Çağdaşsınız!

* Sıra dışı seçimler yapın. Mesela yerlere kadar uzanan veya küçük kabarık bir gelinlik. Gelinliğinizin üzerinde sanatsal desenler kullanabilirsiniz.

3/ 6
Siz ne tip bir gelinsiniz?

4. Giysilerinizde ve hayatınızda lükse çok mu önem veriyorsunuz? Düğün günü giyeceğiniz gelinliği sadece giyilecek bir kıyafet olarak görmüyor, onu yaşıyorsanız; Siz... İddialısınız!

* Vücut kıvrımlarınızı ortaya çıkaracak deniz kızı tarzı ya da upuzun duvaklı bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Görkemli kumaşları tercih edin. İpek saten sizi seksi gösterir. Saf ipek ise dökümlü durur.

4/ 6