Sizinle evlenmek istediğini gösteren 7 işaret!

Sizinle evlenmek istediğini gösteren 7 işaret!

Uzun süredir birliktesiniz. Size göre artık ilişkinizin boyut değiştirmesinin zamanı çoktan geldi ama aceleci görünmek de istemiyorsunuz. Peki erkek arkadaşınız bu konuda ne düşünüyor? İşte sevgilinizin sizinle evlenip birlikte yaşamak istediğini gösteren bazı önemli sinyaller.

İşaret 1: Müzik arşivinize katkıda bulunuyor

Evde keyifli zaman geçirmenin şartlarından biri müzik dinlemek. Tercihiniz genellikle sakin ve romantik parçalar olabilir. Erkek arkadaşınızsa daha sert müzikleri sevebilir. Eğer CD'leriniz arasında satın almadığınız Metallica albümleri görmeye başladıysanız erkek arkadaşınızın evinizi çoktan benimsediğini düşünebilirsiniz.

1/ 8
Sizinle evlenmek istediğini gösteren 7 işaret!

İşaret 2: Bozulmuş aletleri tamir ediyor

Günümüzde çoğu erkek tamir islerinden anlamıyor ve bu tür şeylerden babalarımız gibi pek de zevk almıyor. Aslında bu çok doğal, nasıl artık kadınlar mecbur kalmadıkça ellerine iğne iplik almıyorsa, erkeklerde tamircilik yapmaktan pek hoşlanmıyor.

Yalnız yaşayan bir kadın olarak kendi işinizi kendiniz yapmaya veya tamirci çağırmaya alışmış bile olsanız bu sefer farklı davranın ve musluğunuzun bozulan contası için erkek arkadaşınızdan yardım isteyin. Eğer sevgiliniz evinizi kendi evi gibi benimsemeye başladıysa alet çantasını alıp hemen tamire girişecektir, işte sadece yatağınızı değil hayatınızı paylaşabileceğiniz bir erkek modeli.

2/ 8
Sizinle evlenmek istediğini gösteren 7 işaret!

İşaret 3: Buzdolabı alışverişine katılıyor

Diyet yapan veya kilolarına dikkat etmeye çalışan her kadın gibi sizin buzdolabınızın da sağlıklı ürünlerle dolu olduğunu tahmin ediyoruz. Biraz marul, biraz havuç ve şişelerce maden suyu...

Arada kaçamaklar yapsak da kabul edelim ki erkekler abur cuburlara bizden daha düşkündür. Eğer birlikle alışveriş yaparken arabaya cips, şarküteri ürünleri ve kuruyemişler doldurmaya başlarsa evinizde daha fazla zaman geçirmeyi düşünüyordur.

3/ 8
Sizinle evlenmek istediğini gösteren 7 işaret!

İşaret 4: PlayStation konsolunu evinize getiriyor

Çoğu erkeğin favori ev faaliyeti televizyon izlemektir. Listenin ikinci sırasında ise PlayStation ve benzeri oyunlar oynamak bulunuyor.

Sizinle birlikteyken oyun arkadaşlarını ihmal etmek istemiyorsa PlayStation konsolunu da mutlaka evinize getirecektir. Eğer televizyonunuzun yanında erkek arkadaşınım teknolojik oyuncaklarını görürseniz, size birlikte yasamanın en ciddi sinyallerinden birini verdiğini rahatlıkla düşünebilirsiniz.

4/ 8