Sonbaharın en yeni parfümleri

Sonbaharın en yeni parfümleri

Yeni mevsimi yeniliklerle karşılamak her zaman heyecan verici oluyor. Sonbaharda birçok parfüm duyu alanımıza girecek ve bizi mest edecek. Hangileri bu yeni parfümler?

1/ 11
Sonbaharın en yeni parfümleri

Gucci Premiere

Hollywood’un zamansız görkeminden esinlenen ve modern bir yüzü sahiplenen Gucci Première parfümü, kadınların kendi kırmızı halı anını yaşaması için bir davet... Son yılların en beğenilen kadınlarından olan Blake Lively ise Gucci Première’in yüzü.

Gucci Première içeriğinde bergamot, böğürtlen, portakal çiçeği, paçuli ve sandal ağacı bulunuyor.

Gucci Premiere EDP (75 ml): 260 TL.

2/ 11
Sonbaharın en yeni parfümleri

Especially Escada Delicate Notes

Especially Escada, lüks, taze ve Escada kadınının genç ruhundan esinlenilen bir parfüm. Escada kadınının ruhu parfüm gibi sofistike ve uçarı. Bu yeni parfümün yüzü ise Bar Rafaeli.

Especially Escada Delicate Notes, nefis gül notalarıyla donatılmış. Gülden başka temel notalarda ylang ylang ve şeftali özleri de var.

50 ML EDT: 154 TL.
75 ML EDT: 194 TL.

3/ 11
Sonbaharın en yeni parfümleri

Lancome La Vie Est Belle

Lancome'un yeni parfümü "La Vie Est Belle", çiçek kokularının meyve esanslarıyla harmanlanarak hazırlandığı mutluluk verici bir koku. Üstelik bu güzel kokunun zarif yüzü de Julia Roberts...

Parfüm, Olivier Polge, Dominique Ropion ve Anne Flipo tarafından üç yılda 5000 versiyon denemesinden sonra yaratılmış. Kokunun kalp notalarında iris çiçeği, portakal çiçeği ve yasemin bulunuyor.

Lancome La Vie Est Belle EDP (50 ml): 190 TL.

4/ 11