Top modellerin fit kalma yöntemleri

Top modellerin sırrı ne?

Top modellerin fit kalma yöntemleri

Her kadın gibi biz de top modellerin her daim güzel ve fit olmalarına imreniyoruz. En son ''The Vogue Factor'' kitabıyla büyük yankı uyandıran Kristie Clements modellerin zayıf kalabilmek için peçete yemek gibi akıl almaz yöntemler uyguladığını açıklamıştı bunun üzerine çeşitli dergiler, gazeteler ve tv programları top modellerle röportajlar yaparak beslenme rutinlerini anlatmalarını istemişti. Peki, dünyanın en çok beğenilen modelleri fit kalabilmek için neler yapıyor? İşte top modellerin fit kalma yöntemleri...

1/ 6
Top modellerin fit kalma yöntemleri

Adriana Lima

Dünyanın en seksi kadınları arasında yer alan Adriana Lima’nın doğum sonrasında eski formuna kısa sürede kavuşması herkesi şaşırtmıştı. Yemek yemeyi sevdiğini belirten Lima vücudunu fit kılan ağır egzersizleri hayatının bir parçası haline getirmiş. Boks, kik boks, pilates ve ip atlama gibi sporları tercih eden Adriana Lima farklı kas gruplarını çalıştırarak fit kalmayı başarıyor.

2/ 6
Top modellerin fit kalma yöntemleri

Miranda Kerr

Victoria’s Secret’ın en çok beğenilen modellerinden olan Miranda Kerr fit olmayı sabahları limonlu ılık su içmesine, sebze ve meyve ağırlıklı beslenmesine ve uzun yıllardır yoga yapmasına borçlu.

3/ 6
Top modellerin fit kalma yöntemleri

Rosie Huntington Whitely

Transformer: Dark of the Moon filmiyle oyunculuğa da merak salan seksi model fit kalmak için gün içerisinde bol bol su içtiğini ve vakit buldukça spor salonuna giderek kardiyo çalıştığını söylüyor.

4/ 6