Ünlü aktrislerin sırları

Ünlü aktrislerin seks sırları

Ünlü aktrislerin sırları

Cameron Diaz: Ünlü Hollywood yıldızı, en son Playboy dergisine verdiği röportajda seks hayatıyla ilgili pek çok gerçeği ifşa etti. Ünlü oyuncu, “Seksi, ilkellik derecesinde çılgınca yaşamayı severim” diyor. Fiziksel temastan hoşlandığını belirterek, “Sevdiğim insana her zaman dokunmak zorundayımdır. Bu, isteğe bağlı değil, zorunluluktur benim için” diyor. Yüzü masum görünse de yatakta biraz haşin olduğunu anlatmak istiyor Cameron.

1/ 7
Ünlü aktrislerin sırları

Demi Moore: 47 yaşındaki Hollywood yıldızı Demi, kendisinden yaşça küçük kocası Ashton Kutcher’la olan birlikteliğinden söz ederken, genç biriyle cinsel hayatın onu olduğundan daha genç hissettirdiğini ve genç kalmasına yardım ettirdiğini söylüyor. En son Sunday Mirror’a verdiği röportajda, “Seks daha çok endorfin salgılamanıza yardımcı oluyor kesinlikle” diyor, “Fakat bundan daha fazlası var: Sadece cinselliği değil, kaliteli bir hayatı paylaşıyorsunuz birlikte. Şunu da biliyorum ki olduğum kişi olarak beni seven biri var hayatımda. Beni kusurlarımla seviyor ve bu da beni çok mutlu ediyor.”

2/ 7
Ünlü aktrislerin sırları

Katy Perry: Popun prensesi, 25 yaşındaki Katy, eski nişanlısı Lothario Russell Brand’i evcilleştirdiğini söylüyor. Mesela ilk dışarıda buluşmalarından sonra hemen yatağa atlamadıklarını anlatıyor Katy. “Her istediğini istediği anda yapmaya alışmış birinin nasıl berbat hissettiğini düşünebiliyor musunuz?” diyor Esquire dergisine verdiği son röportajında. Katy, Russell’a dışarıda buluşma için ısrar etmiş ve romansları orada başlamış. Anlayacağınız Katy, yatak konusunda nazlananlardan.

3/ 7
Ünlü aktrislerin sırları

Kimm Cattrall: “Sex and the City” dizisinde Samantha Jones adlı karakterle ünlenen oyuncu, 53 yaşında ve ilişkilerine bakıldığında “Yaşın önemi yoktur” gerçeğini hayatına yansıtıyor. Zira son ilişkisini 22 yaşındaki şef Alan Wyse ile yaşadı. Ondan ayrıldığı ve şu sıralar yeni bir aşk aradığı biliniyor. Genç sevgilisiyle birlikteyken, yaşın hiç önemli olmadığını söyledi her fırsatta Kim. Kendini bir “puma” olarak konumlandırmıyor ilişkide. Çünkü “puma” olmanın yırtıcılık anlamına geldiğini, ama kendisini yırtıcı ve haşin olmaktan ziyade ‘kovalanan’ olarak hissettiğini söylüyor.

4/ 7