Ünlüleri neden takip ediyoruz

Ünlüleri neden takip ediyoruz

Ünlüleri neden takip ediyoruz

Türk ünlüler arasında günlük hayatından fotoğraf paylaşanların yanında doğa ve manzara fotoğrafları paylaşan da var. Ünlülerin fotoğraflarının altına yazılan yorumlar ise olayın en eğlenceli kısmı. Ünlü yıldızın sevenleri ile sevmeyenleri arasında çıkan yorum çatışması bazen fotoğraflardan daha çok ilgi çekiyor.

Gündelik hayattan birinin koyacağı bir ayak veya el fotoğrafı "Saçma" olarak nitelendirilirken, ünlüler koyduğunda beğeni rekoru kırıyor. Aslında bu fotoğraflardan şunu anlıyoruz ki ünlüler de senin benim gibi sıradan varlıklar.

Peki, yerli ünlüleri neden Instagram'da takip etmelisiniz?

1/ 10
Ünlüleri neden takip ediyoruz

Seda Sayan (ssayanofficial)

Seda Sayan sosyal medyanın marka değeri olduğunun farkında. Mesela entelektüel yanını göstermek için okuduğu kitaplardan cümleleri de fotoğraflıyor. Instagram'la arası iyi olduğu belli, çektiği fotoğrafların altına hashtag de (#) koyuyor. Bin 650 takipçisi var. Her gün fotoğraf yüklüyor.v

2/ 10
Ünlüleri neden takip ediyoruz

Berrak Tüzünataç (berrocks)


Son günlerde yazdan kalma fotoğraflar koyuyor. Sokakta gördüğü her detay onun için bir Instagram objesi. İnce espriler yazarak fotoğraflarını süslüyor. Ama bunları sadece arkadaşları anlıyor. Uygulamanın klasiği kedi ve köpek görsellerini profilinde görebilirsiniz.
15 bin 583 takipçisi var.

3/ 10
Ünlüleri neden takip ediyoruz

Engin Altan Düzyatan (eadksk)

Bu profilde çok fazla köpek fotoğrafı görme şansınız var. Her fotoğrafı 900'den fazla beğeni alıyor ve yorumlara cevap yazıyor. Düzyatan'ın kişisel zevklerini de öğreniyorsunuz. Mesela yelken yaptığını ya da ayakkabı sevdasını. 31 bin 144 takipçisi var. Çok sık fotoğraf yüklüyor.

4/ 10