Uzak durulması gereken 7 erkek

Her kadın hayalindeki beyaz atlı prensi bir gün bulacağına inanır. Ancak aradığınız kişinin o olmama ihtimalini göz önünde tutun ve uzak durulması gereken erkek tiplerini aklınızda bulundurun.

Uzak durulması gereken 7 erkek

Flört delisi erkek

Bu tip erkek tabiri caizse havada uçan dişi sineğe bile "Acaba?!" gözüyle bakar. Alışveriş merkezine gidersiniz ve o girişteki güvenlik görevlisinden kasadaki kasiyere kadar gördüğü her kadınla flörtleşir. Uzak durun. Bu tür bir erkek kendinize güveninizi yok eder ve sizi sürekli şüphede hissettirir.

1/ 8
Uzak durulması gereken 7 erkek

Fazla rahat erkek

Hiç ölmeyecekmiş gibi yaşayan ve kendini hala 16 yaşında hissettiğinden iş aramayan, bütün gün gezip tozan ve annelerimiz dediyse akşam yatmak sabah da kalkmak bilmez bu erkek de kesinlikle umutsuz vakalar arasında. Genellikle annesine bağımlı olan bu erkekler sizden de aynı ilgi ve alakayı bekleyeceğinden kendinizi değersiz ve ilgisiz hissedebilirsiniz.

2/ 8
Uzak durulması gereken 7 erkek

Bay her zaman haklı

Özgüveniyle döven, "Allah da beni kahretsin" dedirten ve adeta kendinize inancınızı sınamak için dünyaya gelmiş bu erkeğe bizce söylenecek tek bir söz var. O da "Güle güle!"

3/ 8
Uzak durulması gereken 7 erkek

Kontrol delisi arkadaş

Hayattaki tek gayesi bir şeyleri kontrol etmek olan bu arkadaş için dünyanın en büyük sorunları eteğinizin boyu, yandaki erkeğin sizi kesip kesmediği veya ekipteki erkek sayısıdır. Yalnız bir yere gidecek olduğunuzda başına gelecekler bellidir:

15 dakikada bir telefon çalar
Her çalışta sorular ardı ardına dizilir
Telefon konuşmalarının ortak noktası şüpheci ses tonudur
"Nerdesin, ne yapıyorsun, kimlesin, erkek mi var orada" gibi cümlelerden gına gelir.

Yapmayın. Sakince telefonu yere bırakın, aramalarına cevap vermeyin ve hayatın tadını çıkarın.

4/ 8