Vero Modadan muhteşem bir yaz

Vero Modadan muhteşem bir yaz

2012’de muhteşem bir yaz için; Vero Moda, yaz tazeliğindeki renk paletiyle esnek ve giyimi kolay bir koleksiyon hazırladı.

Vero Moda Yaz koleksiyonunun genel hissiyatı, rahat, konik ve kolay olarak tanımlanabilir. Hafif, taze renkler, pasteller ve hafif hava geçiren kumaşlar klasik spor giyim ve minimalizmin global büyüsü ile içiçe geçiyor.

1/ 54
Vero Modadan muhteşem bir yaz

VERO MODA baş tasarımcısı Luisa Traina açıklamasında “Transparan stil ve detaylarla hafif bir yaz koleksiyonu bu... Büyük bir etki yaratmak için yumuşak filelerle harika boncuk işleri ve sıradışı kumaşlar kullandık. İngiliz nakışlı çok güzel bir bluz yarattık ve klasik organik desenli dokumalardan yola çıkarak, normalde çok klasik görünen kumaşa karizma ve tazelik katmak için geometrik desenle birlikte kullandık” diyor.

Baskılar bu yaz koleksiyonuna parıltı ve renk ekleyerek büyük rol oynuyor. Afrika çakılı baskısı çöl tonlarının öne çıkanlarından ve güzel bir Japon buketli resimli baskı da koleksiyonun tonunu ve hissiyatını belirleyen diğer göze çarpan baskılardan…

2/ 54
Vero Modadan muhteşem bir yaz

Hatlar, yumuşak ve rahat Asya hissiyatından ve klasik spor giyimin sadeliğinden esinlenerek yaratıldı. Beller bağcıklarla hafifçe içeri çekildi ve sırtlar birçok detayla vurgulandı. Etek boyları diz üstünde ve şort boyu da dişiliğinizi kaybetmeden giyebileceğiniz kadar kalçaya yakın… Kolye yakalı güzel bir uzun elbise sezon hissiyat ve trendlerini tek parçada buluşturan, mutlaka olması gerekli, diğer öne çıkan parçalardan.

Luisa Traina koleksiyonun renk paletini “Afrika çakılının trend odağı olmasıyla yumuşak ve tozlu renkler görüyoruz. Çokça beyaz ve pastel gibi koyu mavi de, daha da fazla transparanlık göreceğimiz gelecek sezonlar konusunda büyük ipucu veriyor” şeklinde açıklıyor.

3/ 54
Vero Modadan muhteşem bir yaz

4/ 54