Vicrotias Secretin yeni kokusu!

Vicrotias Secretin yeni kokusu!

Victoria’s Secret’ın karşı konulamaz koleksiyonu Sexy Little Things’in yeni kokusu "Heartbreaker" ile teninizin kokusu Sevgililer Günü’nde hem akılları hem kalpleri çelecek.

Bergamotun heyecan verici notaları, sarhoş edici güzellikteki tatlı hanımeli kokusu, vücudunuzun tazeliğini ortaya çıkaracak. Victoria's Secret Heartbreaker, zarif bir çekicilik kazandırmanın yanı sıra rahatlatıcı vetiver esansı karışımı ile mükemmelliğe ulaşarak karşı konulması zor bir koku sunuyor.

1/ 21
Vicrotias Secretin yeni kokusu!

Sevdiğiniz kadına aşkınızı ifade edebileceğiniz en güzel hediye alternatiflerinden biri Victoria's Secret güzellik ürünlerinden oluşan hediye seti alternatifleri tüm mağazalarda sizi bekliyor. Sevgiliniz, koku ritueli olan banyo sonrası önce vücut losyonu, ardından vücut spreyi ve son olarak parfümü kullanarak tüm gün sizi hatırlayacak, seçtiğiniz koku ile sizi kendisine daha yakın hissedecek. Victoria’s Secret Heartbreaker ile Sevgililer Günü’nde cazibeniz doruklara ulaşsın.

2/ 21
Vicrotias Secretin yeni kokusu!

Koleksiyon:

Eau de Parfum 50ml

Fragrance Mist ( Vücut Spreyi) 250ml

Fragrance Body Lotion (Vücut Losyonu) 200ml

3/ 21
Vicrotias Secretin yeni kokusu!

SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL EN TATLI, EN TREND YENİ KOLEKSİYON ÇANTA VE TELEFON AKSESUARLARINI ŞİMDİ VICTORIA'S SECRET MAĞAZALARINDA BULABİLİRSİNİZ.

Sevgililer Günü’ne özel, yeni yeşil ve pembe lüks yılan derisi kullanılarak tasarlanan çantalar, alternatif pastel mint rengi ile de gözleri üzerinize çekecek. Parlak siyah derinin kullanıldığı çarpıcı aksesuar koleksiyonu ile yılın trendlerini yakalayacak, sevdiğinizin farklı görünmesini sağlayacaksınız. Sınırlı süre mağazalarda satışa sunulacak koleksiyona ek olarak, ikonik renk ve Victoria's Secret monogramlı ürünleri trendi yakalamak isteyen genç kızları bekliyor.

4/ 21