Yatak odanız mutluluk koksun!

Yatak odanız mutluluk koksun!

* Bedeninizi sevin

Eğer fiziğiniz, yeteneğiniz, kapasiteniz konusunda bir kuşkunuz varsa seksten zevk almanız zorlaşır. Olmadık bir anda aklınız 'anti-estetik' bulduğunuz noktalara kayar, konsantreniz bozulur, güvensizliğiniz artar ve sonuçta işin büyüsü, tüm 'sex appeal' yok olur gider. Karşı konulmaz olmanın tek yolu özgüven, öz beğeni, bedene tümüyle hakim olmaktır.

1/ 7
Yatak odanız mutluluk koksun!

* Gülün gülebildiğiniz kadar

Çoğu insan içten bir kahkahanın erotik büyüyü yok edeceği düşüncesiyle yatakta 'ciddi' olmayı tercih eder. Oysa uyumlu ve mutlu bir cinsel yaşamın sırlarından biri de yatakta da birlikte ve dilediğince gülebilmektir.

2/ 7
Yatak odanız mutluluk koksun!

* Tehlikeli numaralara dikkat

Mutfak tezgahı, asansör ya da işyerindeki çalışma masası çoğu kez, sinemada gördüğümüz kadar tahrik edici olmayabilir. Filmlerdeki o erotik sahnelere özenmeyin.

Beyazperdede izlediklerinin etkisiyle birbirlerine zincirlenen, ancak sevişmenin en ateşli anında anahtarı kaybettikleri için polis çağırmak zorunda kalan çiftin durumuna düşmek istemezsiniz herhalde. Rahatsız yerler ve pratikte uygulaması zor pozisyonlar, rahatsızlığın ve zorluğun ötesinde artı bir zevk vermezler.


3/ 7
Yatak odanız mutluluk koksun!

* Tembellikten korkmayın

Yatakta tembellik, ruh ve bedenin en iyi ilaçlarından biri olan özgürlükle eşanlamlıdır. Aşırı efor gerektiren zor fiziksel hareketler, Tarzanvari çığlıklar, işin altından kalkacak güçte olunmadığını kamufle edilmek için oynanan bir roldür sadece. Ya da ateşli bir film sahnesinin oyuncularına özentidir. Her şekilde, daha az zevk alınır.

4/ 7