Yaz için mükemmel 6 saç modeli

Yaz için mükemmel 6 saç modeli

Yaz geldi çattı! Düğündü dernekti mezuniyetti derken saçlara özel ilgi alaka gösterme zamanı! Saçlar güzelliğinizin biricik çerçevesi ve bence çook anahtar bir rol oynuyorlar.

Şahsen ben eğer bir kadının saçları güzelse çuval da giyse güzel görünebileceğine inananlardanım. Siz de benimle aynı fikirdeyseniz, sizin için ünlülerden seçip derlediğim 6 yaz saçı modeline birlikte bir göz atalım!

1- Kristen Stewart'ın Karmaşık Topuzu

Önden bakıldığımda gayet basit ve sade ama asıl olayı arkada. Önündeki hafif dağılmış, bozulmuş havası veren yanlardan fırlamış saç tutamlarını sevdim. Arkası ise tam bir sanat eseri. Araya örgüler serpiştirilerek karmaşık bir şekilde toplanmış. Sonuç oldukça başarılı!

1/ 7
Yaz için mükemmel 6 saç modeli

2- Eva Longoria'nın At Kuyruğu

Atkuyruğu stilini oldum olası severim. Yüzü olduğundan ince göstermesi de cabası. Peki, gündüzü anladık da geceye nasıl uyarlanacak? Sımsıkı topladığı saçlarının uçlarına attığı iri dalgalarla Eva Longoria atkuyruğunu gayet de davetlere uygun hale getirmiş.

2/ 7
Yaz için mükemmel 6 saç modeli

3- Jordin Sparks'ın Bohem Örgüsü

Topuzlar sizi sıkıyor, fönlü saçlar sizi boğuyorsa "ay ben bohem tarzımdan düğün de olsa vazgeçemem" diyenlerdenseniz, o halde tam sizlik bir saç modeli geliyor. Uzun saçlarınızı gevşek, dağınık ve bozuk bir şekilde örüyor ve yandan sarkıtıyorsunuz. Saçınızın önünden birkaç tutamı da yüzünüzün önüne doğru sarkıtmayı unutmayın!

3/ 7
Yaz için mükemmel 6 saç modeli

4- Kirsten Dunst'ın Çift Topuzu

Bence özellikle mezuniyet geceleri için, yaşı küçük olanlarda harika duracak bir saç modeli bu. Hem eğlenceli, hem her türlü davete uygun hem de şık duruyor. Kıvrılmış ve iki minik topuz yapılmış saçlarınızın önünü de renk renk taçlarla süslemek size kalmış.

4/ 7