Yeni sezonun makyaj trendleri

Bakalım önümüzdeki sezon hangi makyaj türleri çok moda?

Yeni sezonun makyaj trendleri

Ünlü modacılar şovlarıyla bizlere, gelecek sezon nasıl şık ve modern bir görünüm kazanacağımızın ipuçlarını fazlasıyla verdiler! Hangi renk ve desenlerin moda olacağı hakkında çokça konuştuk, şimdi sıra güzellikte! Bakalım önümüzdeki sezon hangi makyaj türleri çok moda?
2013/2014 Sonbahar-Kış Makyaj Trendleri!
Kedi Kadın!
Retro cazibesi sadece saç ve giyimde değil, makyaj konusunda da karşımıza çıkıyor! Çıplak bırakılmış mat dudaklar, kusursuz bir cilt makyajı ve seksi gözler! Son zamanlarda çokça tercih edilen bir makyaj ürünü olan eye-liner, önümüzdeki sezon da hayatımızdan çıkmayacak gibi! Dior’un defilesinden olan bu görüntüye biz bayıldık! Siz ne dersiniz? (Womenist)

1/ 6
Yeni sezonun makyaj trendleri

Retro Kraliçeleri!
VeBottega Veneta tarafından, kırklı yılları kadınlarının lüks makyaj ve saç modelleri bir kez daha geri döndü! Birçok tasarımcının yeni koleksiyonlarını sergilerken bu görünümü seçmelerinin sebebi, bu mükemmel tarzın çoğu şık kıyafeti kusursuz tamamlaması!

2/ 6
Yeni sezonun makyaj trendleri

Kırmızı Cazibe!
Kırmızı renk bu sezon büyük dönüş yapacak görünüşe bakılırsa! Tasarımcılar ve makyözler ojede kırmızının geri gelmesinden yanalar. Bu fikir, Valentino, Burberry, Chanel ve diğerleri tarafından da sunuldu. Siz de kırmızı ojelerinizi özlemiştiniz, değil mi?

3/ 6
Yeni sezonun makyaj trendleri

Geleceğe Dönüş!
Metalik renkli makyajlar 2013 kışına da damgasını vuracak gibi gözüküyor! Hologramın popülerleşmesinden daha önce de bahsetmiştik; Dior da şovunda, taç yaprağı lekeli dudakları ve bu metalik göz makyajıyla oldukça cesur bir makyaj görünümünü tercih etti. Bu futuristik trende biz bayıldık!

4/ 6