Zayıf görünmek istiyorsanız

Zayıf görünmek istiyorsanız

Eğer şişmansanız kesinlikle uzak durmanız gereken ilk şey mini ve çok dar eteklerdir. Bunlar bütün fazlalıklarınızı olduğu gibi ortaya koyacaktır. Ayrıca kumaş seçimine görünüm için önemlilik arz etmektedir. Kalın, sert ve dökümü olmayan kumaşlar her zaman sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir.

1/ 5
Zayıf görünmek istiyorsanız

Eğer geniş hatalar sahipseniz enine çizgiler ve iri desenlerden kaçınmalısınız. Yine çok geniş ve büzgülü bluzlar asla tercih etmemeniz gereken kıyafetler arasında yer alır. Pantolon seçimlerine gelince bacaklarınızı saran modellerden kaçının. Ayrıca açık renk yerine koyu renk pantolonları tercih edin.

2/ 5
Zayıf görünmek istiyorsanız

Giyilmesi gereken kıyafetlere gelince; bluzlarda küçük desenli ve dikine çizgili ya da tek ve koyu renk tercih etmeye özen gösterin. Eteklerde dökümlü ve ince kumaştan üretilmiş kıyafetler sizi daha ince gösterecektir. Uzun ya da ara boy etekleri tercih etmeniz sizin için daha yararlıdır.

3/ 5
Zayıf görünmek istiyorsanız

Degaje ya da V yaka bluzlar kilolu hanımlarda daha hoş bir görüntü sergilemektedir. Pantolon seçimlerine gelince ne çok dar nede çok geniş pantolonlar tercih etmeyiniz. Boru paça ve likralı kumaşlarda üretilmiş ürünler sizin için ideal olacaktır.

4/ 5