Dilara Gönder kimdir

Dilara Gönder kaç yaşında,Dilara Gönder fotoğrafları,Dilara Gönder nereli

Dilara Gönder kimdir

Dilara Gönder 17 haziran 1983 doğumlu 32 yaşında Televizyon sunucusu ve oyuncusudur.Almanya'nın Herrenberg şehride doğmuştur.

1/ 7
Dilara Gönder kimdir

Dilara Gönder İzmir Bornova Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra hemen Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü'nden mezun olmuştur. Aydın Doğan Vakfı'nın düzenlemiş olduğu 2007 yılındaki 19. Genç İletişimciler Yarışması'na okul radyosunda yayımlanan "DinleBul" adındaki programla katıldı ve bu programı radyo dalında birinci olarak tamamladı.

2/ 7
Dilara Gönder kimdir

FB TV'de "MusicBox" isimli programla sunuculuk hayatına başladı. 2007 yılına kadar bu kanalda çalıştı. Başarılı çalışmaları dikkat çektikten sonra 2007 yılında LİG TV'ye transfer olduktan sonra 2.5 yıl çalışmıştır.

3/ 7
Dilara Gönder kimdir

 

Lig TV'den sonra TRT'de Formula-1 yarışlarını yerinde takip ederek çok başarılı röportajlar yaptı. Formula-1'den sonra 2010 yılında NTV Spor'a transfer oldu. Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir.2014 yılında Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Ne Diyosuun adlı dizide rol aldı.

4/ 7